kıskançlık mı ?? lütfen yardım edin!!!!

ayşe nur

Yeni Üye
Üye
kıskançlık mı ?? lütfen yardım edin!!!!
melekler bn okyorm.bndn bi yaş kçük kardeşm var. babam onu seviyor ve bni sevmediğini düşünüyorm . moralim bozuk bu sizce kıskançlıkmıdr.... üzülüyorm ve sürekli ağlıyorm lütfen bi çare bulun????

Ay canim benim :)

Tatlim belki yanlis anlamissindir, yani bir baba evladini sevmezmi, (hele birde kiz cocugunu)
belki sana gösteremiyorur sevgisini :)

Bu konuda bircok baba böyle, sonucta kiz cocugusun, yanlis birsey yapmaktan korkardir bence...
Ama sevgisinden süphe etme sakin canim :)

Ayrica kiskanc degilsin canim, sadece sevilmedigini düsünen birisin :)

Hem baktin bu durum seni cok üzüyor, babana acil :tik:

Saglicakla kal cicim :)

canım hepinizi seviyodur
çocuklar arasında ayrım olmaz o küçük diyedir bence boşuna üzülüyosun inan

canım benim hiç bir baba evladını ayırt etmez...senide seviyordur ama küçük diyorsun..küçükler daha bir farklıdır inankii..hadi bakalım kıskanma tatım..sevgiyle kal canım :)

ah canım benim yaa.bence kesinlikle yanılıyorsun.bendede bi dönem bu takıntı vardı.babam sanki ablamı daha çok seviyor ona daha çok ilgi gösteriyordu.ama ben bunu ne babama nede ablama belirtmiştim.bi gün babam ve bi tanıdıkla balkonda sohbet ederlerken tesadüf duydum.babam benim için onda tereddütüm yok kendine bakar hakkını arar ,ama ablam için bizden hep destek bekler diyordu.o zaman anladım ablama yaklaşımlarının neden farklı olduğunu.Birasda çocuklarının kişiliğine göre tavır alıyorlar.
emin ol anne ve babalar çocuklarını ayırt etmez .

ya bitanem bunu kendine dert tasa etme emin ol her anne ve bba için cocukalrı arasında ayrım yokturr annem hep şunu der anne olunca anlarsın beni der emin ol sende anne olunca bunlara gülüp gececeksin moerlini bozacak bir durum yokk balımm

ay bitanem benm ya hiç üzülme sen yanliş anlamışsındır hiç baba cocugunu sevmzmi tabiki seviyodur o küçük oldugu için ona daha cok ilgi göstere bilir ama hiç bi aile cocukları arasında ayrım yapmaz tatlım.

Canim,ya olur mu hic oyle sey,seni de seviyordur niye sevmesin ki,sanirim sen daha farkli seyler bekliyorsun yada kendince sebeplerin var fakat,et tirnktan ayrilmaz,o cocugu ise sende cocugusun,boyle birsey icin bosu bosuna uzulme.

Geri