kıskanmıyor

Parthenope

Yeni Üye
Üye
kıskanmıyor
kıskanmayan erkek sevgilim beni kıskanmıyor erkekler neden kıskanmaz erkek neden kıskanmaz erkekler kıskanır
kıskanmıyor

Son düzenleme:
Cevap: kıskanmıyor

canım bazı erkekler kıskanırlar ama belli edemezler yani yapıları budur belki kıskanıyo ama belli etmiyo bi çok kadında kıskanılmaktan sikayetci emin olabilirsin bence bu konuyu partnerinle konusmayı dene

çok çelişkili bir durum kıskanç erkek yoktur diyemiycem çünkü her erkek kıskançtır her kadın gibii kıskançlık biz insanların kanında varr bir tek biz insanlar olsak iii hayvanlarda bile bu duygu mevcuttt..senin işin karışıkkk kıskanmıyan insna sevmiyor demektirr yada ruhsuzz biriii

canım bende eşimle görüştüğümüz zamanlarda derdim hep beni kıskanmıyorsun sevmiyormusun diye ama seninki durumu biraz abartmış gibi görünüyor peşindekini kıskanmaması normal bir durum değil seven birinin hareketi bence değil en azından bence ilişkini yeniden gözden geçir ha şunuda belirteyim birinin peşinde olduğunu sen söylüyorsanda kıskanmıyorsa inanmamış olabilir kıskandırdrmak istediğini düşünüp normal tepkisini vermemeiş olabilir ama yok şahit olmuş yada başkalarındada duymuş ve hala kıskanmıyorsaa ...??

teşekkürler ama işte sorun bu benden ve onunla ortak olan bi arkadaşımdanda duydu .hatta yanında konuşuldu bu konu ben çok rahatsız olduğumu o peşimde olan kişinin beni aşırı derecede rahatsız eder bi durumda olduğunu söylediğim halde kıskançlık yapmadı hatta ses bile çıkarmadı bu beni delirtti.

canııımm kıskanmayan erkek mi var bu dünyada bi de peşinde biri olduğunu söylediğin halde kıskanmıyor gerçekten ilginççç..

Flört dönemi kişilerin birbirini tanıma dönemidir eğer bu kişiyle kader çizginizi birleştirmek te niyetliysen bunlar onu tanıman için güzel bir fırsat bu fırsatı iyi değerlendir ona göre kararını ver derim.

valla canım ben kıskanmayan erkek görmedim,biraz umursamaz davranıyor anlattığın kadarıyla aranızda nasıl bir iletişim var bilemem,ama sen kıskandığını çok fazla belli etme bakalım o zamn sonuç nasıl olacak..
aklımı karıştıran peşinde biri var ve o bunun için birşey yapmıyor kıskanmıyor,çok ilginç
kendini çok fazla kaptırma,dikkatli ol derim ben..
umarım en yakın zamnda sorun çözülür,hakkında hayırlısı canım..

hmm.ilginç kıskandığını belli etmeyen erkek vardır ama,peşinde biri olduğu halde genede bişi demiyosa ilginç.sen sen ol kaçan kovalanır misali kovalayan olma kaçan ol derim ben.

ßenim düşümcem..
Kıskanmayan erkek yoktur..hatta kimisi çok fazla abartır kıskanma durumunu..
benim erkek arkadaşım beni kıskandığı zaman eskiden hiç belli etmezdi..
ben o an beni kıskanmadıını hatta umrunda bile olmadıımı zannetmiştim..
meğer o benim arkamdan beni rahatsz eden prblemi çözüomş..
duyduğumda çok şaşrdm.. bi yerde sevindim..
daha sonra ona beni kıskandıı zaman belli etmesini söledim.. bu beni mutlu eder dedim.. şimdi noldu biliomusn?
aşırı kıskanıo yani bu kıskançlıını belli edio ve ben artık bunaldım gerçekten.
şimdi askerde ama aradıııı zaman orda bile olsa çok kıskandıını bana belli edio..
şu anda keşke hiç kıskanmıo olsa en azndan öle gözükse diorum inan....:help:

Geri