Kıslarrr!!!hep beraber şiddete hayırrr diyelim mi??

zeynep52

Yeni Üye
Üye
Kıslarrr!!!hep beraber şiddete hayırrr diyelim mi??
Tarih şu anda 17.07.2008 ve monitörün saati 23:44 ü gösteriyor.yaklaşık 2 hafta önce bir cumartesi akşamı tam da chatbox da kızlarla muhabbet ederken konu şiddete geldi.uzunca bir muhabbetten sonra sayın bilge adminimiz konunun açılmasına vesile olan bendenizi mevzuyla ilgili konu açmaya davet etti....ben tüm gün işi dolayısıyla monitör başında oturduğu halde yine de hep bi yanı teknolojik özürlü bi kız olaraktan #aman bilge adminimiz..ben anlamam ama mevzu önemli, konu senin ellerinder öper# diyerek tereyağından kıl çeker gibi topu adminimize attım.sonradan da dedimki madem mevzunun önemli olmasında hemfikirim bütün teknolojik özürüme rağmen yeni konu aç seçeneğine tamda bu akşam tıklayıverdim...velhasıl kelam güzel ve bi okadar da değerli üye kardeşlerim ben tıkladım konu hepimizin ellerinden öpsün.deneyim ve yazılarınızı esirgemezsiniz inşallah veeee şiddete kocaman şiddetli bi hayırrrr çekeriz hep beraber.çekeriz dimii????

Cevap: Kıslarrr!!!hep beraber şiddete hayırrr diyelim mi??

kadına şiddete hayırrr ewt bnde bununla ilgili bi çok konu açtım tepki olarak herzaman söledim bişey var biz bize sahip çıkmıyoruz kocası dövmüş diğer hemcinsi ee haketmiş ama biz kadınlar ne zamanki birbirimize gereken desteği vericez ozaman bişeyleri başarmışız demektir,ille şiddet görmek gerekmez hemcinslerimize sahip çıkmak için yine bi başka söledim şeyde yine biz kadınlar hatalı neden çünki bir anne çocuğunu yetiştirirken şiddete meyilli olmasında büyük etken taşıyo ve yine özellikle erkek çocuk anneleri oğlu karısına şiddet uyguladığı zaman sevinen kayınvaldeler var yada damadına bitane vur ağzına diyenler eti senin kemiği bnm o artık bizden çıktı vb vb vb bu konuda konulcak çok şey varr konu konuyu açar şimdilik söliceklerim bukadar,,emeğine sağlık canım:)

Cevap: Kıslarrr!!!hep beraber şiddete hayırrr diyelim mi??

Şeker güzel konuya değinmişsin. Küçüklükten beri şiddet ile büyüyen kişi eşine de şiddet uyguluyor. şiddet gören her erkek eşine şiddet uygular mı?? hayır tabi ki bu kişinin zekası ve kendi kendini yetiştirebilme gücü ile orantılıdır. Zeka diyorum çünkü insan kendisine yapılmasından hoşlanmadığı birşeyi başkasına da yapmamalı. Hele ki bu kendinden daha savunmasız bir kişiyse..
Sadece küçükken şiddet altında büyüyen bireyler mi yapıyor? Buna da hayır. Bazıları sırf zevkleri için hanımlarını dövüyor. Toplum olarak biraz daha duyarlı olmalıyız. Sahip çıkmalıyız bu hanımlarımıza. Bayanlara da çok iş düşüyor. Kendi ayakları üzerinde durabilecek kadar okumalılar. Hele ki şu zamanda genç olan bireyler için çok önemli bu. Dünya gitgide değişiyor dolayısıyla insanlar daha sinirli,agresif olabiliyor.Kimin ne yapacağı belli olmaz diyorum.

Geri