Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Kışlık El Örgüsü Boyunluk Yapımı(video)

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

örgü boyunluk, el örgüsü boyunluk, kışlık boyunluk

Sevgili melekler, kış gelip çatmadan ufak ufak örgü örmeye başlamalı, varsa eksiklerimiz tamamlamalıyız. Örerken hem boş vakitlerimizi değerlendirebileceğimiz hem de kendimiz dışında eşimize dostumuza hediye edebileceğimiz el örgüsü boyunluk nasıl örülür, buyrun videodan birlikte öğrenelim...

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Kışlık El Örgüsü Boyunluk Yapımı(video) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halat Saç Örgüsü Modeli (Video Anlatım)

Halat Saç Örgüsü Modeli (Video Anlatım)

saç örgü modelleri video halat saç örgüsü, modeli, nedir, nasıl yapılır, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Çok güzel ve kolay bir saç örgüsü modeli videosu ekliyorum.Özellikle kız çocuğu olanlar için iyi bir seçenek... http://www.youtube.com/watch?v=tV8-1-ggLf8&feature=related
  2. Ponpon Yapımı (Video)

Ponpon Yapımı (Video)

ponpon yapımı video ponpon, örgülere, hırkalara, patiklere, nasıl yapılır, videosu, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bebek hırkalarına yeleklerine,patiklerine, berelere ve hatta atkılara yapılan ponpon yapılışını biliyor musunuz? Elde yapanlar da olur ama ben her zaman karton bir daireden yararlanırım,daha düzgün olur. Şimdi size videolu anlatımı ekliyorum.Kolay gelsin.....
  3. Resimli Video Yapımı

Resimli Video Yapımı

Resimli Video Yapılışı Resimli Kolay Video Nasıl Yapılır Programsız resimli video yapılışı Sevgili melekler, bu yazımızda programsız video yapılışını resimlerle sizlere anlatmaya çalışacağız.. :) Öncelikle Başlattan Programlara Geliyoruz arkadaşlar Programlar menüsünden Windows Movie Maker Programını açın.. Proğram İlk açılışta karşınıza böyle bir ekran çıkacak Videomuzda...
  4. mükemmel kışlık domates yapımı

mükemmel kışlık domates yapımı

istediğiniz miktarda domatesi ister rendeleyin ister rondodan geçirin ( ben rondodan geçirdim) daha sonra hepsini 1 tencerede kaynattım içine 1 fincan tuz 1 fincan sıvı yağ 1 fincanda toz şeker koydum yine kaynatmaya devam ettim daha sonra kaynarken kavanozlara koydum ağzını kapayıp ters çevirdim 1 gün boyunca ters durdular ertesi gün alıp onları balkona koydum mis gibi oldular bu şekilde...
  5. Saç Örgüsü İle Topuz Yapımı

Saç Örgüsü İle Topuz Yapımı

Bu konu; saç örgüsü ile topuz hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gündelik ya da abiye topuzlar hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Basit bir iş yaparken alelade yaptığımız bir topuzla derli toplu görünürken, gece davetlerinde profesyonel yardımla yaptırdığımız topuzlarla da gecenin parlayan yıldızı olabiliyoruz. Bu sayfamızda ise saç örgüsünden topuz nasıl yapılır...

Sayfayı Paylaş