Kist adet gecikmesi yapar mı ?

M

Mirayclk

Forum Okuru
Kist adet gecikmesi yapar mı ?
Şüpheli ilişkiden sonra ertesi gün hapı içtim zevk suyundan şüphelendiğim için 3 ay düzenli adet gördüm 3 ay sonra beta hcg testi yaptırdım 1.20 çıktı defalarca idrar testi yaptım negatif 4. Adetim 11 gün gecikmiş durumda gecikmenin 5. Gününde doktora gittim anlattım durumu ultrasonla baktı gebelik görünmüyor kist var dedi,tarlusal verdi dün bitirdim ilacı 10 gün içinde adet görürsün dedi. Böyle bir durumda gebelik ihtimali var mı?

Hayır canım kesinlikle gebelik ihtimali yok doktorunuz ile görüşün kullanılan ilaçlar ve kistler biraz adet gecikmesi yapabilir geçmiş olsun. Ama gebelik ile işin uzaktan yakından alakasının olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Hayır canım kesinlikle gebelik ihtimali yok doktorunuz ile görüşün kullanılan ilaçlar ve kistler biraz adet gecikmesi yapabilir geçmiş olsun. Ama gebelik ile işin uzaktan yakından alakasının olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.
Teşekkür ederim abla, psikolojik olarak çok etkilendiğim için karnımda sürekli rahatsızlık hissediyorum sanki bir şeyler hareket ediyor gibi geliyor. Olsaydı Ağustos’ta olan bir olay Kasım ayında ultrasonda görünürdü dimi ?

Geri