kist için soğan suyu kuru deneyip faydasını gorenler buraya goz atabılırlermı ?

Ezgi Engin

Yeni Üye
Üye
kist için soğan suyu kuru deneyip faydasını gorenler buraya goz atabılırlermı ?
Arkadaslar,adetime 2 gün kaldı.. Bu ay kistim var diye adetimden sonra 15 gun sogan suyu ıctım.sogan suyu gercekten kıstı ortadan kaldırıyormu deneyıp yararını goren varsa yazabılırmı ? benım kıstım basit ve dr un tabırı ıle ıcı su dolu su kıstcıklerı zararı olmayan kendılıgınden yok olabılenlerden. bu arada bende pko var bu sebeple kıst varken adet goremedıgım zamanlarda sorun yasadıgım ıcın sogan suyunu denemek ıstedım.kıstt olmadıgı zamanlarda adettlerım duzenlıdır ama klomen kullandıgımdan berı bu kıstt sorununu yasıorum bılgınız varsa yazarmısınız rıca etsem.

Bende de 5 cm cikokata kisti var yaklasik 10 gndr sogan suyu kullaniyorum iyi gelcekmi kistim yok olacakmi die merakla bekliyorum Allahim hepimize sifa versin faydasini goren varsa yazarlarsa sevinirim...

sogan kuru işe yarıyormuş . bır ay kullandım ve snunda kıstım gıtmıstı. ben öyle sabah aksam da kullanmadım sadece aksamları kullandım.rahmımın temız gorundugunu kıstinde gıttıgını söyledı dr.bence denemkte fayda varmıs.

Bende kullandim 15 gun ramazanda sadece aksam 10 da iciyordum sahurda 1 ekmek tostu yiyen ben onu icince yarimi bile bitiremedigimi ertesi gun ac ac oruc tuttugumu anladigim an biraktim suanda hem miyomum var hem kistim var yengeme orayla ilgili rahatsizligimi saydigimda ne hor kullanmissin dedi sok oldum ne alaka ya :)))))

Geri