Kist mi gebelik mii ?? nasıl anlarım

Pinkmax

Yeni Üye
Üye
Kist mi gebelik mii ?? nasıl anlarım
kızlar mrblar ben 28ve 30günleri arası adet olurum kışın 30yazları 28oluyor
16haziran adet oldum ve yumurtlama dönemleri ilişki yaşadık korunmasızz. O ilişkilerden 6 7gün sonra önce pembemsi su gibi sonrada kahverengi bir gün süren akıntım oldu o akıntıdan sonra göğslerimde hassasiyet şişlik kitle gibi şeyler oluştu birden ayag kalktgımda baş dönmesi kasık ağrıları bel ağrıları ve böbrek taraflarım krın boşluklarım kamurga kemiklerimde ağrılar varr beyaz akıntılarım var geçen ilişki sıradında çok felaket sancım oldu korkudan bıraktıkk o kanama yerleşme olsa okadar erken olurmu şuan adetimi 28gün olarak hesablaraak 5gün gecikti adet olcakmış gibi ağrılarım var ara ara ve kaç gündür sarı kıvamlı akıntım var birden boşalıyor ve iki gündür ishal oldum midemi bozdum sanırım göbek deliğim agrıyor sizce gebelik varmı ümitlenmek istemiyorum test yapıp boşa çıkması :( herksz kist olbilir diyor

Merhaba, yerleşme lekelenmesi beklenen mense yakın gerçekleşir. Sizin gördüğünüz lekelenme ovülasyon geç gerçekleşmişse de olabilir. Bunların yanısıra rahime dayalı tıbbi bir durum olabilir. (kist,miyom,yara,tüplere bağlı bir sorun) Şu an 5 günlük bir gecikmeniz var.Test yapmadan hamile olup olmadığınızıda öğrenemezsiniz. Test yapın ve sonuca göre hekime görünün.

Geri