Kitap Kurtlarının Okuma Salonu :)

_melinda_

Yeni Üye
Üye
Kitap Kurtlarının Okuma Salonu :)
Merhabalar. Araniza yeni katıldım. Kitap okumayı seven arkadaşlarımızla burada hergün okuduğumuz kitapları tartışıp konuşalım. Kitap okuyan üyelerimizin listesini yapip aylık birincilerimizi seçeriz. Bence biz bayanlar bu sayfada çok guzel zamanlar geçireceğiz

İnstagram kahve ve kitap temalı resimler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kitap haftası yaklaşıyorken neler yapmalı:) Kitap haftası yaklaşıyorken neler yapmalı:)
Tam bir kitap kurdu olarak benim haftam yaklaşıyor diyebilirim. Kitap okumayı çok severim. Bazılarınızın bir eğitimci olarak okumanız gerekir dediklerini duyar gibiyim. Ama pek öyle olmuyor arkadaşlar. Eğitimci olup da okumayan çok fazla insan...
Egitim 0
Ehli kitap ne demektir ? Ehli kitap ne demektir ?
Merhaba hocam, geçen gün yine bir sohbette Ehli kitap ile ilgili anlamadığım konulardan konuşuldu . Tam olarak ehli kitap ne demektir ?
Dini sorularınız ve cevapları 1
Kitap okumanın faydaları nelerdir? Kitap okumanın faydaları nelerdir?
En son ne zaman bir kitabı ya da önemli bir dergi makalesini okudunuz? Günlük okuma alışkanlıklarınız tweetler, Facebook güncellemeleri yaşamınızın merkezinde mi duruyor? Eğer düzenli olarak okuma alışkanlığı yapmayan sayısız insandan...
Kişisel Gelişim 2
Allahı ve Gönderdiği kitapları inkar etmek ve inanmamak Allahı ve Gönderdiği kitapları inkar etmek ve inanmamak
Bir Yaratıcının varlığına işaret eden ilk kanıt evrenin kökenini anlamak ile ilgilidir. Bir çölde yürüdüğünüzü ve bu çölde bir saat bulduğunuzu düşünün. Bir saatin nelerden oluştuğunu bilmeyen yoktur herhalde. (Cam, kum, plastik, yer altından...
Tüm İslami Bilgiler 3
İnstagram kahve ve kitap temalı resimler İnstagram kahve ve kitap temalı resimler
Son zamanlar da instagram kullanıcılarının oldukça arttığını görüyoruz. Sosyal paylaşım ağların da anlık durumları paylaşmak oldukça trend oldu.. Gezdiğiniz yerler, paylaştığınız özel anlar, bulunduğunuz mekanlar ve bunun yanın da daha...
Tüm Resim Konuları 1