Kitap Tavsiyeleri

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Kitap Tavsiyeleri
Hadi birbirimize kitap tavsiye edelim...

Masonlar ve siyonizm ile ilgilenenlere.... Tuncar Tuğcu'nun Masonların Saklı Tarihi adlı kitabını tavsiye ederim. GKY Yayınları, 254 sayfa, Ankara 2005 basım...

İlginç bilgiler bulacağınız bir kitap diyebilirim.

"1960lı yılların sonunda Hacettepe Üniversitesi'nde, üniversitenin değişik birimlerinde çalışanların farmason olmak için nasıl çırpındıklarını, farmason olduğunu sandıkları kimsenin gözüne girebilmek için neler yaptıklarını ... gördüm..."

devamı bu kitapta...

Ce: Kitap Tavsiyeleri

16. yüzyıl İngiltere tarihine bambaşka bir bakış açısından bakmak isteyenlere inanılmaz bir kurgu örneği olan, insanı sürükleyen Philippa Gregory'nin kitaplarını tavsiye ediyorum. Bir tanesi filme de çekiliyor. Boleyn Kızı :)

Hafızasını güçlendirmek ve beynini daha etkili kullanmanın yollarını öğrenmek isteyenlere Jean Carper'ın Mucize Beyniniz adlı kitabını tavsiye ederim.

New York Times Bestseller listesinde 1 numara olmuş bir kitap. Harika bilgiler var.

Anı okumayı tarih bilgileriyle harmanlamayı seviyorum diyenlere Hıfzı Topuz'un Elveda Afrika Hoşçakal Paris adlı kitabını şiddetle tavsiye ediyorum. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız...

Geri