1. Ayşegül AYRANCI

  Ayşegül AYRANCI Super Moderator

  Kayıt:
  19 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  1.915
  Beğenilen Mesajlar:
  211
  Ödül Puanları:
  63

  Kitapların dekorasyondaki yeri

  Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

  Kitaplar dekorasyonumuzun bir parçasıdır. Ev dekorasyonlarımızda harika görünümlü ortam zenginlikleri oluştururken kitaplardan faydalanmaya ne dersiniz? Duvar dekorasyonlarında farklı raf modellerini mont ettikten sonra kitapları az ya da çok zevkinize göre bu duvar raflarına yerleştirip görünümde farklılık kazandırıcı ortamları yakalayabilirsiniz.

  Son senelerin en trendleri arasında yer alan farklı duvar rafları kitaplarınıza yer açarken kütüphaneler yavaş yavaş dekorasyonda ortamdan kalkmaya başlamıştır. Az ya da çok kitapların dizimi ile dekorasyonlarınıza farklı bir soluk getirip hem okuma keyfinizi farklılaştırabilir; heme de kitap sevme alışkanlığınızı çocuklarınızın ediniminde rehber rolü oynayabilirsiniz. Kitapların dekorasyondaki yerini ve önemini çevrenizdekilere hissettirmemeye hazır mısınız?

  < Konu Resmi..>


  KİTAPLARLA DEKORASYON MODELLERİ RESİM GALERİSİ


   
Kitapların dekorasyondaki yeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kitapların çocuk eğitimindeki yeri

  kitapların çocuk eğitimindeki yeri

  İyi bir okuma alışkanlığının iki temel koşulu vardır.Bunlar; okuma sabrı ve okuma zevkidir.”Okuma kültürü” denilen bu iki alışkanlık da,aile ve okulda kazanılır.Bu nedenle, okuma ilgisinin geliştirilebilmesi için aile ve okul, çocuğa faaliyet olanakları hazırlamalıdır. Hurlock’a göre, çocuğun okuma zevkini, kültürel koşullar etkiler.Ancak, gerek okuma ilgisinin yoğunluğunda, gerekse okuma...
 2. Dekorasyonda Yeşilin Yeri

  Dekorasyonda Yeşilin Yeri

  Doğanın ferahlatıcı ve rahatlatıcı rengi olan yeşil 2011 2012 sezonunda ev aksesuarlarına da yansıtılıyor.. Firmaların yılın dekorasyon renk trendleri arasında gösterdiği yeşil ev eşyaları ve ev aksesuarları özellikle yaz sezonunda oldukça fazla kullanacaklar.. Bence hoş görünen bir konsept olmuş evdeki yeşil tonları ve uyumlu renklerle şıklığı yakalayabilmeniz çok kolay:)
 3. İkinize De Yer Var Kitabının Yazarı Kimdir

  İkinize De Yer Var Kitabının Yazarı Kimdir

  İkinize De Yer Var Kitabının Yazarı Kimdir - Selam arkadaşlar acaba İkinize De Yer Var Kitabını okuyan var mı aranızda eğer varsa bu kitabı okuyan o zaman lütfen İkinize De Yer Var Kitabının Yazarı Kimdir yazsın.
 4. Kitaplarına yer bulmak isteyen meleklere özel

  Kitaplarına yer bulmak isteyen meleklere özel

  Kitaplık modelleri İlginç kitaplık tasarımları Kitap okumayı çok severim. Kitap kurdu olduğum söylenebilir. Bir sürü kitabım var ama yerim olmadığından dolayı hepsi çekmecelerimde hapisler:S Aslında onların bu halelrine çok üzülüyorum. Onlarda bu ilginç kitaplık modellerine laikler. Sizinde benim gibi kitaplık ihtiyacınız varsa bu modelelerden biri size hitap edebilir.
 5. Kitaplarınıza yer açın

  Kitaplarınıza yer açın

  Kitaplık modelleri kitap depolama örnekleri Tam bir kitap kurduysanız kitaplarınız evlere sığmıyorsa bu kitap depolama çözümlerine bir göz atın meleklerim. Benim gözümü yordu bu görüntü kalabalık duruyor ev. ama yoldaşlarımız kitaplarımız için ben bu göz yorgunluğuna razı olurum. Tabi benim kitap arşivim henüz bu kadar sağlam değil.

Sayfayı Paylaş