1. verdia

verdia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kıvırcık saçlar için mükemmel bigudiler :D ÇOK UCUZ ÇOOK PRATİK!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında verdia tarafından paylaşıldı.

Selam melekler :D saçlarım orta boyda ve dalgalı,ama ben hep bukle bukle veya kıvırcık olsun isterdim.Bu neden ile kendime bir sürü bigudi aldım şusuydu busuydu derken hiçbirinin yararını bulamadım.aksine bigudi sarınca saçlarım cici kızlardaki kızlardan birininki gibi bonus kafa oluyordu D: Geçen hafta eminönü Şarkhan'da 10 TL ye bigudi tarzı bişey aldım ve çok yararını gördüm. eğer isterseniz daha sonra bigudilerin resmini çekip koyabilirim :D Yalnız saçı uzun olan bayanların 2 paket alması daha uygun olur bence çünkü benim saçlarıma zor yetiyor :)

Kıvırcık saçlar için mükemmel bigudiler :D ÇOK UCUZ ÇOOK PRATİK! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hep düz veya kıvırcık saç için gen

Hep düz veya kıvırcık saç için gen

kıvırcık saç geni saç geni düzleştiren hap düzleştirici hap düz Artık bebeğiniz doğmadan bile onun saç tipine siz karar verip genleri ile oynatıp istediğinz saç ile doğmasını sağlıyorsunuz bu yöntemle ben kesinlikle tercih etmezdim tabi ama bilginiz olsun meleklerim buyrun. Avusturyalı bir grup bilim adamı saçın düz ya da kıvırcık olmasını belirleyen bir gen buldu. Trichohyalin diye...
  2. Kıvırcık saçlar için mükemmel sırlar

Kıvırcık saçlar için mükemmel sırlar

kıvırcık saçlara modeller kıvırcık saça maşa nasıl yapılır maşa olmadan saç nasıl yapılır Saçı kıvırcık olanlar, hep bu durumdan dert yanar. Saçı düz olanlar ise tam tersine, kıvırcık saçlara sahip olmak ister. Aslında kıvırcık saçlara doğru yapılan işlemlerle, mükemmel havalı bir görünüme kavuşmayı da hesap etmeliyiz:) Bu yazımızda saçı kıvırcık olan Melek'lerimize ve kıvırcık saç isteyen...
  3. Kıvırcık Saçların Çok Daha Güzel Görünmesi İçin...

Kıvırcık Saçların Çok Daha Güzel Görünmesi İçin...

kıvırcık saçlar için kıvırcık saçların güzel görünmesi için Sevgili melekler, saçları konusunda dert yanan gruplardan biri hiç şüphesiz kıvırcık saçları olanlar. Yıkaması, kurutması, şekillendirmesi hayli zor olan ve özel ilgi isteyen kıvırcık saçlarınızın daha iyi görünmesi için yapabilecekleriniz konusunda bilgiler veriyoruz sizlere... Saç bakım ürünlerini uyguladıktan sonra...
  4. Kıvırcık Saçlılar İçin Harika Bakım Tüyoları!

Kıvırcık Saçlılar İçin Harika Bakım Tüyoları!

kıvırcık saçlılar için bakım, kıvırcık saçlılar için ipuçları, kıvırcık saçlılar için Sevgili melekler, kadınlar her zaman saçlarının bakımlı ve havalı görünmesini isterler. Sönük ve cansız saçların kabus olduğu kadınlar için kıvırcık saç tüyolarıyla sizlerleyiz. Eğer kıvırcık saçlarınızın bakımsızlığından ve cansızlığından şikayetçiyseniz, vereceğimiz önerilerle esnek, canlı ve dolgun...
  5. Saç Bakımı ve Güzelliği İçin Çok Pratik Tüyolar!

Saç Bakımı ve Güzelliği İçin Çok Pratik Tüyolar!

saç bakımı, saç güzelliği, saç bakımı için püf noktaları Sevgili melekler, saç bakımı ve güzelliği için her kadının bilmesi gereken pratik bilgileri bu başlık altına topladık. Saçınıza nasıl bakım yapmalısınız, hangi hareketlerden kaçınmalısınız, saçlarınızı nasıl güzel şekle sokabilirsiniz, tüm bu soruların cevapları için hepinizi makalemize bekliyoruz... Tel tokaların daha sıkı...

Sayfayı Paylaş