Kiwi hava nemlendirici kullanıcıları bakar mısınız?

• Konbuyu başlatan kiwinemlendirici
  • Başlangıç tarihi
K

kiwinemlendirici

Forum Okuru
Kiwi hava nemlendirici kullanıcıları bakar mısınız?

Kiwi ultrasonic hava nemendirici yorum melek kadınlar kiwi ultrasonic hava nemlendirici forum'da.​

Kızlar bebeğimin kış olduğu için çok nefesi kuruyor hissediyorum. Buhar makinesi alabilirsiniz dedi doktorumuz. Ben de şimdi buhar makinelerine bakıyorum da. Kiwi ilgimi çekti alıp kullananlar varsa bilgi verebilir mi? Kiwi ultrasonic hava nemlendirici yorumları benim için çok önemli her dakika açık kalmalı mı acaba buhar makinesi nasıl kullanmalıyım bilenler yardım lütfen. Bir de kiwi hava nemlendirici fiyatları nedir?

Merhaba
Bence bebeğin olduğu her evde buhar makinesi olmalı diye düşünüyorum. Benim ikizlerim doğduğunda da hemen eşim almıştı doktorumuzun tavsiyesi ile. Özellikle kuru ve soğuk havada bebeğinizin kuruyan burnu ve boğazına buhar iyi gelecektir. Kuruyan ve soğuk havalarda özellikle virüsler artacağı için bebeğinizin odasını her zaman nemli tutmanız iyi olacaktır. Buhar makineleri nemlendiriciler bebeğinizin daha rahat ve kuru olmayan havayı soluması demek. Boğazı ve burnu kolayca kurumayacak hasta da olmayacak demek. Kiwi güzel bir marka ama alırken mutlaka sessiz çalışması ve haznesi olmasına dikkat ediniz. Haznesi varsa kolayca temizlenebilir olmalı. Kiwi ultrasonic hava nemlendirici özelliklerine bakalım.

''Kiwi ultrasonic hava nemlendiricisi''​

• Sessiz çalışır
  • Su haznesinde su azaldığında haber verir
  • Uçucu yağ eklenerek kullanılabilir
  • Ayarlanabilir nem düzeyi
  • Kapasitesi 2.2Lt
  • Maksimum 8 saat çalışır
Hava nemlendiricileri bebeği olan anne babalar için çok önemli bir detay bence. ''Hava nemlendiriciler bronşitte işe yararmı'' aşağıdaki linkten yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri