kıyafet yapmak istiyoruuuzzzzzzzzzzzz yardım edin!

cnm keske kendini daha iyi anlata bilsende yardim edebilsek ben 3yil terzilik yaptim biraz bilgim var ama ne demek istedigi anliyamiyorum bende mi sorun var acaba?

ask olsun leyal neden dövelim sadece bi bilgimiz yok demek istedik :D biraz sert olmussa ve kirdiysak özürdileriz el öpmekle agiz kirlenmez derler cnm :)
Canım sadece fazla sert çıktınız gibime geldi şaka yollu takılim dedim.Sen alındın sanırım ben özür dilerim:ar4fd::kedi::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd:
yok tatalim kirilmadim sana neden kirilayim saka amacli dedigini anlamistim sen SIKMA canini öptüm

ben gayet iyi anlatıyorum. siz niye anlamıyorsunuz onu anlamıyorum. hiç mi görmediniz hiç mi izlemediniz derya baykalı

Tatlım ne tür bir tarzınız var?Ne tür gyiniyorsunuz?Kıyafetleriniz nasıL?Yardımcı olmak isterim ama kıyafetleride görmem gerek..Hem derya baykalıda izleyebilirsin netten araştır biraz..

anladigim kadariyla siz elinizde bulunan birkac biseyi basdan tasarlamak istiyorsun öylemi nasil bisey oldugunu yaz eminimki bi kac fikrim olacaktir veya resim felan koy elimizden geldigi kadar yardim ederiz neden olmasinki

Arkadaşım sen elindekileri malzemeleri bize söylemeden yemek yapın diyorsun ama ne yemeği sebzemi tatlımı zeytinyağlımı önce bunu bilmemiz gerek arkadaşlarımın dediği gibi elinde ne malzemeler var bilmiyorken bu konuda sana nasıl yardımcı olabilecekler Derya Baykal diyorsan bizim hobi bölümüne göz atmanı tavsiye ederim çünkü dediğin şekillerde birçok konumuz var kolay gelsin

https://www.meleklermekani.com/genel-hobiler/
linke tıklarsan dediğim bölüme ulaşabilirsin!

Arkadaşım sen elindekileri malzemeleri bize söylemeden yemek yapın diyorsun ama ne yemeği sebzemi tatlımı zeytinyağlımı önce bunu bilmemiz gerek arkadaşlarımın dediği gibi elinde ne malzemeler var bilmiyorken bu konuda sana nasıl yardımcı olabilecekler Derya Baykal diyorsan bizim hobi bölümüne göz atmanı tavsiye ederim çünkü dediğin şekillerde birçok konumuz var kolay gelsin

https://www.meleklermekani.com/genel-hobiler/
linke tıklarsan dediğim bölüme ulaşabilirsin!

Arkadaş saten ne istediini bilmiyor boşa yormayın kendinizi adminim :)

Geri