Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0

Kıyafetlerimizi paylaşalım

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım artık aldığınız ciclerinizi bu başlık altında paylaşın.Güzel elbiselerini,kıyafetlerini vs. paylaşmak isteyen meleklerimiz bu başlık altında paylaşsın.. [​IMG]

kraliçearı ve Ariza bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113
    Yeni topiğin hayırlı olsun canım:))Kızlar eski yeni farketmez koyun her birşeyinizi:D:D

Ariza bunu beğendi.
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Böylesi de güzel oldu :D:D Öyleside güzeldi ama görsel kirlilik olmaması adına bu güzel :D:D

Young bride bunu beğendi.
  4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0
    Evet herşey düzenli olsun şekerim :deli:

5. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    evet bencede düzenli olması iyidir

6. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.089
    Ödül Puanları:
    113
    Selam arkadaşlarım,
    Google açısından aynı başlık altında açılmış konuların ( 5 ten sonrasının ) pek bir özelliği olmayacaktır. Hem başlık hemde görsellerin ayrı ayrı açılması bizim için daha fazla yarar getireceğinden dolayı. Konuyu açacak kişiler istedikleri bölümden kendilerine özel başlık, görsel ve yorumlarla konuyu ayrı ayrı açsınlar.

Bu topic kitlenmiştir.

MaWiM bunu beğendi.
Kıyafetlerimizi paylaşalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tanışalım dertleri paylaşalım

tanışalım dertleri paylaşalım

:melek:slm bn assira 25 yaşındayım evliyim tanışmak ve arkadaş olmak istiyorum
  2. Kaynana diyaloglarımızı paylaşalım :)

Kaynana diyaloglarımızı paylaşalım :)

Arkadaşlar kayınvalidemizden duyduğumuz incileri burada paylaşalım :) Eşimle kahvaltı hazırlıyoruz. Evde çok az kaşar kalmış. Geçen diyaloğumuz şöyle: Eşim - Kaşarı yermisiniz omlete koyayım mı. Kayınvalidem - Yok ben yemem. Şıpıdıkta yemez. Ben - Hayır ben yerim. Kayınvalidem - Nasıl geçicek boğazından! Ben - (Kaşarları alıp ağzıma atmaya başladım) Bak böyle diye. Kayınvalidem - Oğlum...
  3. Kaşlarımızın Resmini Paylaşalım

Kaşlarımızın Resmini Paylaşalım

Bu konu;kaş nasıl alınır,kalın kaş ince kaş modelleri hakkında bilgiler vermektedir Sevgili Melekler Mekanının Hanımları,kaşlarımız hakkındaki bilgileri paylaşmak için bu topiği açıyorum.Kaşlarımızın resimlerini yükleyerek,kaşlarımız hakkında yorum yapabiliriz.,Beğendiğiniz ünlülerin kaşlarını topiğimizde paylaşabilirsiniz.Nasıl bir kaşa sahip olmak istersiniz?Kaş nasıl alınır?Kaşlarınıza...
  4. İftar Sahur Menülerimizi Paylaşalım Melekler :)

İftar Sahur Menülerimizi Paylaşalım Melekler :)

iftara ne pişirsem, sahur menüleri, iftar menüleri 2014 Sevgili melekler, aslında geç bile kaldık bu konu için ama olsun. Nerden başlasan kardır.:D:D Hadi bakalım herkes iftar ve sahur menülerini paylaşsın da hergün "bu akşam ne pişirsem" derdine düşen meleklerimiz için kolaylık olsun. Hayırlı, bereketli, dua ve niyaz dolu huzurlu sofralarımız olsun inşaallah ;)
  5. Kuşlarımızın Fotoğraflarını paylaşalım :)

Kuşlarımızın Fotoğraflarını paylaşalım :)

Merhabalar hanımlar hadi bizim canlarımız olan kuşlarımızın fotoğraflarını paylaşalım:oppucuk: Önce ben başlayayım ; Tanıştırayım bitanem boncuk :) :hıms::sarilma: Maşallah demeyi unutmayalım lütfen
Etiketler:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş