Kız bebek isteyene sebze, erkek için patates

  • Konbuyu başlatan zuzumm_
  • Başlangıç tarihi
Kız bebek isteyene sebze, erkek için patates
erkek bebek formülü
Bakın hele melişler..:) Kız bebek erkek bebek doğurmak için bi şansımız varmış illa biriniz doğurcazda istediğimizi doğurmak için farklı formüllerle bilgilendirmişler.Okuyalım bakalım neymiş bunlar..:ar4fd:

Hollandalı bilimadamları, 172 çift üzerinde 5 yıl süren araştırmaları sonucunda, sebze ve meyve yiyerek kanlarındaki kalsiyum ve magnezyum seviyelerini artıran kadınların kız çocuk; patates ve muz yiyerek potasyum ve sodyum miktarını artıranların ise, erkek çocuk sahibi olduğunu ortaya çıkardı.
Delft ve Maastricht üniversitelerinde yapılan araştırma Reproductive BioMedicine adlı tıp dergisinde yayınlandı.


Kız çocuğa sahip olmak isteyen 172 çifte düzenli olarak, yeşil renkli diye adlandırılan sebze ve meyve verildi, böylece kanlarındaki kalsiyum ve magnezyum miktarları artırıldı. Hamile kalan 32 çiftin 26’sı kız çocuğu sahibi oldu.

Araştırma grubunu içinde yer alan biyolog Annet Noorlander, cinsiyeti spermin belirlemesine rağmen, erkeklere verilen sebze ve meyvenin kız çocuğu olasılığını artırmadığını belirtti. Noorlander, “Kimyasal nedenlerini henüz bilmiyoruz ancak kanlarında kalsiyum ve magnezyum artan kadınların yumurtaları kız çocuk anlamına gelen xy kromozomlu spermleri çekiyor” dedi.
 
Üst