Kız bebek istiyorum

BEBİŞ

Yeni Üye
Üye
Kız bebek istiyorum
kiz bebek istiyorum kız bebek istiyorum kiz cocuk kız çocuk cocugu
Merhaba benim 7 yaşında bir oğlum var. Birde kızım olsun istiyorum

25.02.1981 doğumluyum
son adet tarihim: 20.ekim.2009
31 gündebir adet oluyorum

kızım olması için bana uygun tarihler nelerdir
lütfen cevaplarmısınız

ALLAH gönlüne görwe versin canım bende kızım olsun istiyorum şuan 4 haftalık gebeyim çin takvimi kız diyor sende olraya bak istersen ama dogru çıkmaya bilir

Çin takvimine göre benim ikinciye kız diyordu :D biz bebeğin pipisini gördüğümüz halde çin falı kız dedi diye doktora inanmıyorduk ama sonra gerçe pipiyi görünce çin falınında yanılabileceğini anladık:D Allah cümlesininkini bağışlasın iki oğlum var bugünlerde eşim üçüncü çocuk diye tutturmuş kaçacak delik arıyorum:piha:

Allah olmayanlara versin üç silahşörlerde tamamlanmayıversin nolacak:dil:

Çin takvimi hikaye.....,benim 2 oğlum var,ç.takvimine göre 2'si de kız olacaktı.

Çin takvimine göre benim ikinciye kız diyordu :D biz bebeğin pipisini gördüğümüz halde çin falı kız dedi diye doktora inanmıyorduk ama sonra gerçe pipiyi görünce çin falınında yanılabileceğini anladık:D Allah cümlesininkini bağışlasın iki oğlum var bugünlerde eşim üçüncü çocuk diye tutturmuş kaçacak delik arıyorum:piha:

Allah olmayanlara versin üç silahşörlerde tamamlanmayıversin nolacak:dil:

Eski yazdığım cevabı görünce güncellemek istedim:D Evet eşim üçüncü çocuk diye tutturuyordu. Ama ben iki tane yeter Allah olmayana versin desemde Rabbim demek ki hakkımız da bunun çok daha hayırlı olacağı düşüncesi ile hiç ummadığım bir zamanda tekrar hamile kaldım ve üç olacağına ikiz annesi olup 4 evlada sahip oldum ikizlerimden biri erkek biri kız oldu Rabbime binlerce şükürler olsun Onlar Allah'ın bize bahşettiği küçük mucize melekler. İsteyen herkese nasip etsin inşallah.

Geri