Kız bebek odası dekorasyonu nasıl olmalıdır?

  • Konbuyu başlatan Ayşegül AYRANCI
  • Başlangıç tarihi
Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Kız bebek odası dekorasyonu nasıl olmalıdır?
Bebek odası dekorasyonu çoğu zaman hatalarla dolu bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu konuda sizin hataya yer vermeyen dekorasyonlar gerçekleştirebilmeniz amacı ile bu yazımda birtakım fikirler vermeye çalışacağım. Benim fikirlerimi dinleyerek bebeğiniz için son derece uygun bir dekoratif alan yaratabilirsiniz.

Kız bebek odasında genel düşünce olan pembe rengi biraz rafa kaldırarak hareket geçmenizi tavsiye edeceğim sizlere. Bu düşünceyi ilk başta cazip olarak kabul etseniz de pembe rengin boğucu olduğunu uygulama sonrası anlayacağınızdan eminim. Hele bir de biraz koyu bir ton seçtiyseniz daha boğucu bir hava yakalama olasılığınız daha yüksek. Pembe rengi daha çok açık tonlarda tercih edebilirsiniz. Bir de kombin renk olarak tercih ederseniz daha sade ve ferah bir dekoratiflik yakalayabilirsiniz. Vişne ya da fuşya rengi seçiminiz ile de dekoratif aksesuardan yana tercihlerde bulunabilirsiniz.

Kız bebek odası her zaman göze şirin gelir. Süslü dantel detaylar, kızların beğeneceği şirin duvar kağıtları, sevimli kahramanların yer aldığı aydınlatma modelleri ile bebek odası bambaşka görünümlere kavuşabilir. Sizlerin sevebileceğiniz özel görünümlerden kesitler sunduğum resimlerde sarı, pudra rengi ve beyaz rengin ne kadar da uyumlu bir görünüme davetiye çıkardığının farkındalığını hissedebileceksiniz. Bebek odalarınızda yakalayacağınız estetik etkiler adına harekete geçmek için tavsiyelerime kulak verebilirsiniz.

Gelelim perde seçimine. Anti bakteriyel özelliğe sahip pek çok şirin bebek perdesi modelleri mevcuttur. Bu perdeleri bebeğinizin şirin odasına renk uyumuna dikkat ederek almanız yeterli olacaktır. Yatağında ya da cibinliğinde beyaz, uçuk pembe, sarı gibi renkler oldukça uyumludur. Dantelli, fırfırlı, peluş oyuncakların yer aldığı şirin bir bebek yatağı tasarlayabilirsiniz. Tabii sırf güzel görüneceğini düşünerek . Çok dolu bir oda dekore etmeniz de doğru değildir. Göze güzel görünen bir o kadar da sade görünümlü bebek odası dekorasyonları sizlerin doğru hareketleriniz ile canlandırıcı havalara kavuşabilir. Seçim için daha fazla zaman kaybetmemelisiniz. Resim galerimden faydalanarak bebek odalarınızda yepyeni havalar estirmeye var mısınız?

bebek-odasi2-300x203.jpg
Beyaz-Bebek-Odasi-Dekorasyonu.jpg
kiz-bebek-odasi-10.jpg
kiz-bebek-odasi-dekorasyonu-8.jpg
modern-cocuk-odasi-dekorasyonu-2.jpg
 

Benzer İçerikler

LaViNYaM
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
LaViNYaM
LaViNYaM
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
1
Görüntüleme
1K
ayshemerwe
A
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
6K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
7K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Üst