Kız Bebekler İçin Özel Tasarım Abiyeler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kız Bebekler İçin Özel Tasarım Abiyeler
Bebekler için de abiye modeli olur mu demeyin çünkü öyle bir oluyor ki hatta bazen keşke aynısının büyük tasarımı olsada bende giyebilsem bile diyebiliyorsunuz:)

Kız çocuğu olanlar daha iyi bilir ki günümüz de minik prenseslere özel o kadar güzel tasarımlar sunuluyor ki bazen seçim yapmak da bile zorlanıyorsunuz.
Bebekler için abiye modelleri, piyasa da hazır bir şekil de satıldığı gibi bunun yanın da özel tasarım ürün siparişi alanlar tarafından da yapılıyor.
bebek abiye modelleri.JPG

Özellikle kız bebekler için tasarlanan tütü elbise ve etek modelleri, onların özel günlerin de giymeleri için çok fazla rağbet görüyor diyebilirim. Hatta tütü takımını tamamen özelleştirmek adına kızınızın ismini eğer body etek halin de tütü takımı sipariş ederseniz üzerine süslü bir şekil de ismini bile yazdırabiliyorsunuz.
bebekler için abiye tasarımları.JPG

5 Yaşın da olan benim kızımın da elbise dolabının çoğu abiyelerden oluşuyor. Eğer ben izin versem inanın parka oynamak için giderken bile abiye elbise giyer hahaha
bebekler için abiyeler.JPG

Bebeğinizin yada bir yakınınızın özel günü için siz de prensesinize abiye modeli düşünüyorsanız sizler için bu konum da bazı örnekleri paylaşmak istedim. Aslın da o kadar çok örnek varki açıkcası ben seçim yapmak da bile zorlandım.
bebekler için gelinlik modelleri.JPG

Yenidoğandan itibaren her ay ve yaş için artık kolaylıkla abiye modeli bulabiliyorsunuz. Hatta bebeklerin mevlüdün de seçim olarak da çok fazla örnekleri görebiliyorsunuz. Kız bebekler için mevlüt kıyafetlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Benim kızım artık büyüdü 5 yaşına geldi diyorsanız da 5/6 yaş abiye modelleri için de bu linki tıklayarak görselleri inceleyebilirsiniz.
kız bebek abiye.JPG

en yeni bebek abiyeleri.JPG

KIZ BEBEKLER İÇİN FROZEN TÜTÜ TAKIMLARI İÇİN=====>TIKLAYINIZ

kIZ ÇOCUKLAR İÇİN GELİNLİK MODELLERİ İÇİN========>TIKLAYINIZ

ne kadar şirinler bayıldım kız çocuk abiyelerine bu tütü takımları çok seviyorum inanılmaz yakışıyor kız çocuklarına hele özel günlerde doğumgünlerinde falan çok güzel bir giyim tarzı oluyor bende kızım için ilk yaşına özel bir doğum günü tütüsü yaptırmıştım üzerinde ismi yazıyordu parlak taşlarla..

Geri