1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Kız Bebekler İçin Özel Tasarım Abiyeler

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bebekler için de abiye modeli olur mu demeyin çünkü öyle bir oluyor ki hatta bazen keşke aynısının büyük tasarımı olsada bende giyebilsem bile diyebiliyorsunuz:)
    Kız çocuğu olanlar daha iyi bilir ki günümüz de minik prenseslere özel o kadar güzel tasarımlar sunuluyor ki bazen seçim yapmak da bile zorlanıyorsunuz.
    Bebekler için abiye modelleri, piyasa da hazır bir şekil de satıldığı gibi bunun yanın da özel tasarım ürün siparişi alanlar tarafından da yapılıyor.
    < Konu Resmi..>

Özellikle kız bebekler için tasarlanan tütü elbise ve etek modelleri, onların özel günlerin de giymeleri için çok fazla rağbet görüyor diyebilirim. Hatta tütü takımını tamamen özelleştirmek adına kızınızın ismini eğer body etek halin de tütü takımı sipariş ederseniz üzerine süslü bir şekil de ismini bile yazdırabiliyorsunuz.
    < Konu Resmi..>

5 Yaşın da olan benim kızımın da elbise dolabının çoğu abiyelerden oluşuyor. Eğer ben izin versem inanın parka oynamak için giderken bile abiye elbise giyer hahaha
    < Konu Resmi..>

Bebeğinizin yada bir yakınınızın özel günü için siz de prensesinize abiye modeli düşünüyorsanız sizler için bu konum da bazı örnekleri paylaşmak istedim. Aslın da o kadar çok örnek varki açıkcası ben seçim yapmak da bile zorlandım. < Konu Resmi..>

Yenidoğandan itibaren her ay ve yaş için artık kolaylıkla abiye modeli bulabiliyorsunuz. Hatta bebeklerin mevlüdün de seçim olarak da çok fazla örnekleri görebiliyorsunuz. Kız bebekler için mevlüt kıyafetlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Benim kızım artık büyüdü 5 yaşına geldi diyorsanız da 5/6 yaş abiye modelleri için de bu linki tıklayarak görselleri inceleyebilirsiniz.
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

KIZ BEBEKLER İÇİN FROZEN TÜTÜ TAKIMLARI İÇİN=====>TIKLAYINIZ

kIZ ÇOCUKLAR İÇİN GELİNLİK MODELLERİ İÇİN========>TIKLAYINIZ

2. melekannesi

melekannesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    ne kadar şirinler bayıldım kız çocuk abiyelerine bu tütü takımları çok seviyorum inanılmaz yakışıyor kız çocuklarına hele özel günlerde doğumgünlerinde falan çok güzel bir giyim tarzı oluyor bende kızım için ilk yaşına özel bir doğum günü tütüsü yaptırmıştım üzerinde ismi yazıyordu parlak taşlarla..

Kız Bebekler İçin Özel Tasarım Abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler için özel ampuller

Bebekler için özel ampuller

Bebekler için özel ampuller Philips’in gelişmiş teknolojisiyle özel olarak tasarlanmış Duolight ampulleri evdeki mevcut duylara takılabilme özelliği ile oldukça kullanımı kolay bir ampul. Bebek odalarında kullanımı tercih edilen duolight ampuller, koridor,oturma odası gibi uzun süreli kullanım alanları için de tercih edilebilir.Ampul LED teknolojisiyle iki ışık etkisi birden...
  2. Hadise'ye Eurovision için Muammer Ketenci'den özel tasarım

Hadise'ye Eurovision için Muammer Ketenci'den özel tasarım

muammer ketenci muammer ketenci takıları tasarımları modacı defilesi Takı ve aksesuar tasarımcısı Muammer Ketenci, Türkiye'yi Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek sanatçı Hadise için aksesuarlardan oluşan bir kıyafet hazırlayacaklarını söyledi Ketenci, Hadise'nin başarılı olabilmesi için diğer modacılar gibi kendisinin de kolları sıvadığını ifade etti. Hadise ve çekilecek klibin...
  3. Genç kızlar için özel gün ve gecelere özel abiyeler

Genç kızlar için özel gün ve gecelere özel abiyeler

15 yaşındaki kızlar için abiyeler kızların özel günü Genç kızlığa adım atan küçük kızınız için birbirinden güzel ve şık abiyeler ister özel bir gün veya gecede ister mezuniyet balosunda rahatlıkla giyinebilecek şık modeller:)
  4. Özel Tasarım Taşlı Bebek Patikleri

Özel Tasarım Taşlı Bebek Patikleri

taşlı bebek patikleri, taşlı patik modelleri, taşlı ve süslü bebek patikleri Son zamanlar da oldukça popüler olan taşlı bebek patikleri anne ve anne adayları tarafından çok beğeniliyor. Özel tasarım olarak piyasada satılan taşlı kız bebek patik modellerinden sizler için seçtiğimiz örnekleri sunuyoruz. (Laf aramızda ben şahsen bayıldım modellere benim kız büyüdü ama bebeklik dönemi olsa hiç...
  5. 5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

Kız çocuklarının kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri oldukça şirin, kokoş ve renkli oluyor. Kız çocuğu olanlar benim gibi daha iyi bilir ki minik prensesler daha küçük yaşlardan itibaren özellikle abiye modellerinin yanısına yetişkin süslü kıyafetlere çok meraklı oluyorlar. Bu konuyu açarken düşünüyorum da eğer şu an benim kızım da yanım da olsaydı birazdan sizler için...

Sayfayı Paylaş