1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Kız Bebekler İçin Tığ İşi Örgü Etek Modelleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Örgü modelleri eskiden beri marifetli bayanların ilgi odağı olarak özellikle kış ayların da çok kullanışlı modeller arasın da yer almıştır. Her yaştan kadın, erkek, çocuk ve bebekler için kullanışlı olan örgü modelleri arasından sizlere bu yazım da minik prensesler için örgü etek modellerini paylaşıyorum. Kız anneleri benim gibi iyi bilir ki daha küçük yaşlardan itibaren etek ve elbise modellerine karşı çok meraklı olan minikler, kış aylarında da havaların soğukluğuna bakmadan etek giymek için anne ile bir nevi inatlaşırlar. Hem kızınızın gönlünü yapmak hem de soğuk hava da gönül rahatlığı ile giydirmek için ona örgü etek modellerini giydirebilirsiniz. Alt kısmına kalın yün külotlu çorap ile takviye edeceğiniz bir kombin oluşturarak miniğinizi daha sıcak tutabilirsiniz. Tığ işi örgü bebek etek modelleri farklı renk ve modelleri ile minik prensesler kadar yetişkinlerin de beğenisini kazanacak.
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Kız Bebekler İçin Tığ İşi Örgü Etek Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız çocukları için örgü etek ve elbise modelleri

Kız çocukları için örgü etek ve elbise modelleri

Kız çocukları için örgü etek ve elbise modelleri
  2. Kız Bebekler İçin Tığ İşi Süslü Patik Modelleri

Kız Bebekler İçin Tığ İşi Süslü Patik Modelleri

2014 bebek patik modelleri, 2014 örgü bebek patikleri, 2014 kız bebek patikleri Biz bayanlar daha doğar doğmaz süslü püslü şeyler giymeye başlıyoruz:D:D Ama gerçeği söylemek gerekirse bizimle bütünleşen süslü şeylerde özellikle kız bebeklere ve çocuklara çok yakışıyor. Birazdan sizler için paylaşacağım süslü kız bebek patikleri gördüğünüz de eminim ki sizlerde modellere bayılacaksınız....
  3. Kız Bebekler İçin Örgü Panço Modelleri 2016

Kız Bebekler İçin Örgü Panço Modelleri 2016

Minik prensesler için en yeni örgü panço modelleri ile karşınızdayız. Sonbahar ve kış ayların da oldukça kullanışlı olan panço modelleri bebekleri serin ve soğuk havalara karşı koruma altına alırken kıyafetlerine uyumlu oldukça şık kombinler oluşturacaktır.
  4. Çok Şirin Örgü Kız Bebek Etek Modelleri

Çok Şirin Örgü Kız Bebek Etek Modelleri

Bebek örgü modelleri bebekleri kış ayların da soğuktan koruduğu gibi kıyafetlerine şirin kombinler oluşturmanıza da olanak sağlıyor. Kız bebeği olanlar daha iyi bilir ki bebekler daha doğdukları andan itibaren giyimlerinden aksesuarlarına kadar herşeyleri ayrı bir şirin ve süslü oluyor. Minik prensesler büyüdükçe özellikle etek ve elbise giymek için adeta inatlaşırlar. Bunu nerden mi biliyorum...
  5. Kız Bebekler İçin Örgü Pantolon Modelleri

Kız Bebekler İçin Örgü Pantolon Modelleri

Kış ayların da her yaştan kadın, erkek ve çocukların gereksinimi olan örgü modelleri arasından sizlere bu yazım da minik prensesler için örgü pantolon modellerini paylaşıyorum. Kız bebekler için örgü pantolon modelleri oldukça şirin renk ve modellerden yer alarak minikleri soğuk havlaar da sıcak tutarak koruma altına alıyor. İnce kıyafetler soğuk havalar da bebeğinizi ısıtmaya yeterli...

Sayfayı Paylaş