Kız çocuklar için koton kids kaban modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kız çocuklar için koton kids kaban modelleri
Yetişkin giyimin yanısıra çocuk ve bebek koleksiyonu ile büyük ilgi gören koton markası, farklı ve şık çocuk giyim ürünleri ile özellikle bayanların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Sizler için bu konumuz da koton kids kaban modelleri arasından çok şık ve farklı renklerden oluşan kız çocuk kaban tasarımlarını paylaşıyorum.

Malum artık kış aylarını yaşıyoruz ve bazı yerler de kar yağışları bile başladı. Dünyanın en kıymetli varlığı olan çocuğunuzu böylesi havalar da soğuklara karşı mutlaka sıcak tutacak kaban modelleri giydirmelisiniz. Koton kids koleksiyonun da yer alan kaşe kaban modelleri ise tam da istediğiniz model ve kumaş seçeneklerinden oluşuyor.

Kız çocukların hem spor hem de şık giyim tarzları ile rahatlıkla kullanabileceğiniz kaşe kaban modellerinin yanısıra farklı kaban modelleri de koton kids koleksiyonun da sizleri bekliyor.

Bu arada lcw waikiki kaban modellerini de incelemek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz.

7KKG07063OW01P-G01-large1-V01.jpg
7KKG07075JW250-G01-large1-V01.jpg
7KKG07102OW801-G01-large1-V01.jpg
7KKG07195OW886-G01-large1-V01.jpg
7KKG07196OW720-G01-large1-V01.jpg
7KKG07197OW420-G01-large1-V02.jpg
7KKG07197OWBT4-G01-large1-V02.jpg
7KKG07236AW250-G01-large1-V01.jpg
7KKG07247GW28W-G01-large1-V01.jpg
7KKG07306AW491-G01-large1-V01.jpg

5/6 YAŞ PRENSES ABİYE MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ELSA FROZEN ELBİSE MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kız çocuklarının kıyafetleri daha mı güzel oluyor ne :)Oğluma bir şeyler almak için girdiğim her mağazada gözüm kız çocukları ürünlerinin bulunduğu raflara ve tezgâhlara kayıyor. :D Günümüzdeki minik kız çocuklarına bakarak bile modayı takip etmek mümkün. :) Minikler de moda tutkunu haline geldi.

Lcw Waikiki markası benim ergenlik dönemimin en popüler markasıydı. O zamanlar şirin bir maymun amblemi vardı. :)Tabi o zamanlar ürünleri de pahalıydı. Şuan ben de birçok bayan gibi Lcw Waikiki’ den alışveriş yapmayı tercih ediyorum. Birçok markaya göre oldukça ekonomik olmasının yanı sıra tüm ürünleri fazlasıyla kaliteli. Hemen hemen birçok alışveriş merkezinde mağazaları bulunuyor olması da harika bir şey.

Ben Koton’u pahalı buluyorum. Koton yerine Lcw Waikiki’ i tercih ederim. Koton’da en basitinden bir çorap bile çok pahalı geliyor bana. Kızım henüz 4 yaşında. Aldıklarımın çoğunu bir sezon giyebiliyor. Her sene yeni kıyafetler almak zorunda kalıyor olduğumu çocuklu anneler iyi bilir.

Kaban ya da mont alacağım zaman bir beden büyük olmasını tercih ediyorum; böylelikle bir iki sene giydirebilme şansım oluyor. Havalar soğumasıyla, biz annelerin kışlık alışveriş sezonu da açılmış oldu. İnternet, alışveriş konusunda maddi açıdan fazlasıyla uygun fakat çocuğa giydirip deneme şansı olmadığı için pek tercih edemiyorum. Ama sağ olsun Lcw Waikiki ve uygun olan diğer markalar cüzi fiyatlarla çocuklarımızı giydirebilmemizi sağlıyor.

Geri