Kız çocukları için çok şık kazak modeli

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kız çocukları için çok şık kazak modeli
12 yaş kazak modelleri çok şık kazak modelleri 12 yaş örnekleri
İşte küçük kızınız için çok şirin ve bir o kadarda kullanışlı bir kazak modeli hanımlar.

Modeli istediğiniz renkte yapabilirsiniz tercih size kalmış tabiki süslü kızınıza da danışmak ta fayda var:D
Ama resimdeki yeşilin tonu gerçekten çok hoş duruyor ben normaldede yeşil ve tonlarını sevdiğim için hemen yeşile gönlüm kadı:)

Modelin içine bir bodyle model çok daha kullanışlı hale gelebiliyor ve şimdi modeli ve yapılışını veriyorum

kiz-bebe-orgu2-9362.jpg

ARKA: 75 ilmek başlanacak. 19 sıra haraşo örülerek düz örgüye geçilecek. Beden boyu 22 cm’de kol evi için yanlardan 1 defa 3, 1 defa 1 ilmek kesilerek devam edilecek. Beden boyu 40 cm’de arka yaka ortasından 32 ilmek kesilecek. Her iki omuzda kalan 17 ilmek 2 sıra örüldükten sonra kesilerek arka parça tamamlanacak.
ÖN: 76 ilmek başlanacak. 1 sıra haraşo örüldükten sonra 19 sıralık diagram takip edilecek. tarafı da aynı şekilde örülerek ön t parça bitirilecek.
KOL: 45 ilmek başlanacak. 19 sı- : ra haraşo örülerek düz örgüye ge- ; çilecek. 15 sıra sonra yanlardan l 12 defa l’er ilmek artış yaparak I 69 ilmeğe ulaşılacak. Kol boyu 30 i cm’de tüm ilmekler kesilerek kol ; bitirilecek

Geri