1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Kız çocuklarına abiyeler

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

çocuklar için abiyeler çocuk abiyeleri cocuk abiyeler çocuk abiyesi abiye Melekler 'im sizler düğüne gidince süslenir takıp takıştırılırsınız da :) Minik bebek leriniz süsden eksik kalırlar mı hiç.Tabikide hayır anneler çocuklarınız için harika abiye modelleri var onları mutlu etmek için daha ne duruyorsunuz :f040:

[​IMG]assolist doğmuş :)

[​IMG]Çatlatıo ortalığı :)

[​IMG]en havalıyım dio

[​IMG]Melek ler mekanı güzeliyim dio :)

Kız çocuklarına abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız Çocuklarına 2009 model bebek abiyeleri

Kız Çocuklarına 2009 model bebek abiyeleri

bebek abiyeleri çocuklara göre abiyeler kız çocuklarına abiye kız çocuklarına abiyeler 2009 çocuk abiye modelleri Sevgili Melişlerim, hepimizin özel günledinde kız çocuklarımıza giydirmek istediğimiz abiye modelleri ararız, şimdi bu çocuk abiye giysileri sizlere güzel fikirler verebilir :) Yakında düğün var yada kına var ama kızıma bir türlü abiye bulamıyorum gelinlik yada giysi...
  2. Genç Kızlar İçin Şık Abiyeler

Genç Kızlar İçin Şık Abiyeler

Bu yazı 2013 abiye modelleri ile birlikte genç kızlar için gece elbiselerini içermektedir. Her bayanın hayatı boyunca yaşadığı ve yaşayacağı mutlaka özel günleri vardır. Böyle özel gün ve gecelerde günün anlam ve önemini vurgulayan abiye elbise modelleri tercih edilir. 2013 Abiye modası arasından genç kızlara özel olarak seçtiğim gece elbise modellerini sizlerle paylaşıyorum.
  3. Genç Kızlar İçin Muhteşem Abiyeler 2014

Genç Kızlar İçin Muhteşem Abiyeler 2014

genç kız abiyeleri genç kızlara abiyeler 2014 Sevgili melekler, malum okulların kapanmasına kısa bir zaman dilimi kaldı. Özellikle son sınıflardaki genç kızları da bir telaştır sardı. Mezun,yet törenleri için duyulan bu telaş ve heyecan, çıkılan alışverişlerde heyecanla devam ediyor. Eğer bir genç kız ebeveyni iseniz ya da genç bir kızımızsanız şimdi paylaşacağımız harika abiyeleri çok...
  4. Genç Kızlara Harika 2014 Model Abiyeler

Genç Kızlara Harika 2014 Model Abiyeler

genç kız abiye modelleri, 2014 genç kız abiyeleri, genç kızlar için abiyeler 2014 Sevgili melekler, genç kızların cıvıl cıvıl ruh hallerini yansıtan, 2014 model abiye elbiselerde gökkuşağının her rengini görmek mümkün. Her zevke hitap eden bu renk armonisinde, dikkat çekici modeller ve şık tasarımlar göze çarpıyor. Genç kızların hayallerini süsleyen modern kesimli abiye modellerinde...
  5. 5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

Kız çocuklarının kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri oldukça şirin, kokoş ve renkli oluyor. Kız çocuğu olanlar benim gibi daha iyi bilir ki minik prensesler daha küçük yaşlardan itibaren özellikle abiye modellerinin yanısına yetişkin süslü kıyafetlere çok meraklı oluyorlar. Bu konuyu açarken düşünüyorum da eğer şu an benim kızım da yanım da olsaydı birazdan sizler için...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş