...Kız İsteme...

Cevap: ...Kız İsteme...

selam tekrar, geçen haftadan beri giremedim. isteme-söz olayımız maalesef ertelendi :( bu yıl olur gibi görünmüyor ama başlığı gördükçe paylaşım yapanlar elbetteki katkı sağlayacaktır :D

iyi günler beni bu yaz kız isteme törenim olacak durumlar biraz karışık tabi daha babama açılamadık ... ama ben ne giyeceğimi kahveyi nasıl vereceğimi bilemiyorum. bide ilk karşılamada el öpmelimiyim ? çünkü babama arkadaşlık ettiğimizi söylemeyeceğiz. karşı taraf giyim konusunda çok hassas pantolon gömlek vs düşündüm öncelikle fakat kayınpeder dar pantolonlara çok karşıymış. bende baya zayıf ve minyon olduğum için giydiğim yanlış kıyafetler beni yaşımın çok altında gösteriyor. bu da beni üzüyor. elbiseye karar kıldım bu kezde güzel elbise bir türlü bulamadım şuan 7. elbiseyi aldım hala içime sinmedi:( . en güzel elbiseler kolsuz oluyor bu sefer uygun bolero bulamıyorum yarım kolu olan elbiselerde kısa oluyor ne yapacağımı şaşırdım artık:( ilk tanışmada mezuniyette olacak mezuniyette elbise giycem sizce yanlış tercih mi olur siyah pullu uygun ebatta aynı özellikte bolero da var .

Geri