Etiketler:
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0

Kızıl Bebekler

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

kızıl bebekler kızıl bebek resimleri bebek bebeklerde < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Kızıl Bebekler
    yapma bebek gibiler

Kızıl Bebekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızıl Elma

Kızıl Elma

Türkler özellikle Oğuz Türkleri için Kızılelma, üzerinde düşünüldükçe uzaklaşan ancak uzaklaştığı oranda cazibesi artan idealler veya hayallerdir. Kelimenin tam olarak ne zaman, nerede ve nasıl geçtiği bilinmemekle birlikte tarihi akış içerisinde hep batı yönünde ilerlemenin bir sembolü olmuştur. İstanbul'un Fethi'nden sonra, Kızılelma'nın, Roma'da bulunan Saint-Pierre Kilisesinin...
  2. Kızıl Furyası

Kızıl Furyası

şarap kızılı bakır kızılı kızıl saçlı kadın fotoğrafları bakir kizili kızıl saçlı kadın resimleri Kızıl saç denildiğinde ilk akla gelen isim genelde Nicole Kidman olur. Beyaz teninin üzerindeki doğal kızıl saçlarıyla adeta bir idol olan güzel oyuncunun en çok bütünleştiği şeydir saç rengi. Bugüne dek insanların en çok dikkatini çeken şey olmuştur kızıl saç. Hatta benim bile,bir cafeye...
  3. kızıl saçlar için makyaj

kızıl saçlar için makyaj

selam hanımlar saçlarımı yeni kızıl renge boyattım ilk kez bu rengi deniyorum yakıştığını söylüyorlar ama ben makyaj konusunda ne yazık ki bilinçsizim çünkü kızıl saçlılara hangi renk makyaj yakışır bilmiyorum lütfen bana bu konuda yardımcı olurmusunuz beni daha çok çekici yapacak ve kızıl saç rengimle uyum sağlayacak makyaj nasıl olmalı?
  4. Kızıl Saçlı Azra!

Kızıl Saçlı Azra!

azra akın azra akın haberleri Sevgili melekler, bir süredir herhangi bir projede göremediğimiz güzel manken-oyuncu Azra Akın, şu sıralar harıl harıl çalışıyor. Daha önce beyazlarını kapatmak için bile saçlarını boyatmadığını söyleyen Akın, yapımcılığını Halil Sezai’nin üstlendiği “Çilek” filmindeki rolü için saç rengini de değiştirdi. Çekimlerine Zonguldak’ta başlanan “Çilek”, 2014’ün ilk...

Sayfayı Paylaş