Kızıl saç kimlere yakışır

M

Misafir

Forum Okuru
Kızıl saç kimlere yakışır
kızıl saç kimlere yakışır şarap kızılı saç rengi kızıl kime yakışır kestane kızılı rengi akaju kahve
Erkekler tarafından çok beğenilen kızıl saç rengi; hangi kadına, hangi tene ne kadar yakışır?

Saçınızı kızıl renge boyatmayı düşünüyorsanız eğer, ben derim ki bu konuyu okuyun daha sonra kararınızı verin mele'lerim :)

Beyaz Tenli Bayanlar: Hemen hemen kızılın tüm tonlarını boyatabilirler. Bu kişilerin saçları düz dalgalı kısa uzun farkı gözetmeksizin bakır tonlardan yaşlarını büyütmeyecek kadar bütün kızıl tonlara boyanabilir. Ama mutlaka saçlarda bir yansıma sağlayacak zemin tonuyla uygun ikinci bir kızıl tonu saça uygulatmalıdır.

Buğday Tenli Bayanlar: Daha çok kahve tonlardan kızıl kahve tonlarını boyatıp içinde kızıl ışıltılar olan tonlar seçmelidirler.

Esmer Tenli Bayanlar: Çok tavsiye edilmemekle birlikte koyu tonlar yani viyole akaju kızıl kestane tonlarını seçmelidirler. Ayrıca saçlarını kızıl tonlara boyatan esmer bayanlar saçlarını çok katlı kestirmemeli bu tonu daha net ve düz kesimlerle kullanmalıdırlar.

Tavsiye Edilmeyenler: Bu kategoriye giren kişiler cilt rengi dışında saç problemi olan kişilerdir. Kızıl tonlar saçları aşırı yıpranmış yoğun beyaz olan saçlara tavsiye edilmez. Çünkü boya pigmentleri saç üzerinde tutunamayıp akmaya başlayacaktır.

Sevgili Melek'ler;
Kızıl, aşkın rengi, tutkunun rengi ve çarpıcı. Artı ekstra bakım isteyen ve diğer renklere oranla daha çabuk akan bir renktir. Fakat bakımı da yapılırsa muhteşem bir renktir. Taşıyan kadını da çarpıcı ve etkileyici gösterir...

Kızıl saç renginin çeşitli tonları melek'ler.

kizil-sac-rengi1-9836.jpg

kizil-sac-rengi2-3899.jpg

kizil-sac-rengi3-7331.jpg

kizil-sac-rengi4-1262.jpg

kizil-sac-rengi5-1797.jpg

bende sacimi kizila boyamayi düsünüyorum, ama yakisirmi yakismazmi bilmiyorum ..
bugday tenliyim, sacim siyah, kaslarimda.. ve göz rengim bal renginden ..
sizce yakisirmi???? deniz cakir bir ara sacini boyatmisti, o rengi düsünüyorum

Geri