1. Ebrar

  Ebrar Banned

  Kayıt:
  10 Haziran 2008
  Mesajlar:
  98
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Kızılderililer ile uzaylılar arasındaki bağlar

  Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Ebrar tarafından paylaşıldı.

  Uzaydan gelen eğitmenler ve kızılderililer Bu gün uzaylıların varlığını saklamak isteyenler uzaylı gördüğünü iddia eden veya uzaylılarla konuştuğunu iddia eden insanların söylediklerini deli saçması bu kişileriyse psikolojik hasta veya yalancı olarak nitelendirmektedirler.
  Uzaylıların varlığı günümüzde tartışma konusu olsada geçmişte yaşayan insan nesli için hiç de böyle bir sorun yoktu. Amerika kıtasında bu günkü meksika sınırları içerisinde bulunan Güneş piramidinde şöyle bir yazı yazmaktadır.Quetzalcoatl (Tollteklerin tanrısal özellikleri olduğunu söyledikleri lider) "insanların yardımcısı ve koruyucusuydu,ateşin gücünü,madenlerin işlenmesini bize o öğretti.Sonra o yanındaki kişilerle beraber geldiği yere doğru denizin üzerinden kuş gibi uçarak gitti." Toltekler ve daha sonraki medeniyet olan Aztekler Quetzacoatl'ın Venüs gezegeninden geldiğini yazmışlardır.Onlar için saklanacak hiç bir şey yoktur,Quetzalcoatl parlak gezegenden gelmiş onlara bilimsel bir çok hayret verici şey öğretmiş eğitici görevini bitirince beraberinde gelen diğer eğitmenlerle birlikte uzay aracına binip kızılderililerin ifade tarzıyla kuş kılığına bürünüp uçup gitmiştir.Kimse bir şey saklamamış yerliler parlak yıldızdan gelen uzaylı kişiyi ve yaptığı olağan üstü işleri açıkca yazıya döküp ilerki nesillerinde okuması için kayıt altına almışlardır.
  Bir başka eğitmen lider olan Kukulkan Yukatan yarım adasına on dokuz arkadaşıyla beraber inmiş on yıl burada kalmış yerli halka olağan üstü güçleri sayesinde yardımcı olmuş ve onlara çok değerli bilgiler vermiş yasalarını düzenlemiş,eğitmenlik görevini tamamlayarak o da tıpkı Quetzalcoatl gibi geldiği yere gökyüzüne doğru uçup gitmiştir.
  Yine güney Amerika'da kurulan İnka medeniyetinin eğitici lideri Virakoşa'da aynı diğer eğitmenler gibi eğitmenlik görevini tamalayıp gökyüzüne uçup gitmiştir:training1:


   
 2. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38
  Cevap: Kızılderililer ile uzaylılar arasındaki bağlar
  emeğine sağlık
   
 3. Ebrar

  Ebrar Banned

  Kayıt:
  10 Haziran 2008
  Mesajlar:
  98
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Kızılderililer ile uzaylılar arasındaki bağlar
  Teşekkürler kızıl
   
 4. necla

  necla Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  545
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  fransa
  Cevap: Kızılderililer ile uzaylılar arasındaki bağlar

  tesekkurler canim emegine saglik
   
Kızılderililer ile uzaylılar arasındaki bağlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. bağ

  bağ

  Urgan, halat, ip vs üzerinde görülen düğüm kopukluk ya da meydana gelecek ufak bir engeldir. ( Ayrıca Bakınız; Bağlamak.)Mutluluk ve başarıya işarettir. Mutluluk ve başarıya işarettir. Yemyeşil bir bağ, insanın muradına ereceğine, istediği her şeye kavuşacağına işarettir.Urgan, halat, ip vs üzerinde görülen düğüm kopukluk ya da meydana gelecek ufak bir engeldir.
 2. Akıl ile Zekanın arasındaki fark ?

  Akıl ile Zekanın arasındaki fark ?

  Sevgili meleklerim bazen çok akıllısın deriz bazende çok zekisiniz deriz.... Pekiakıllı ile zekinin arasında bir fark varmıdır ??? Varmış da meleklerim... Bundan sonra biriisinee ne kadar akıllısın veya zekisin derken bir kere daha düşüneceğim... Akıl ile zeka arasında fark nedir? Akıl yalanla gerçeği, doğru ile yanlışı ayırabilme, bir konuda düşünce yürütebilme ve görüş bildirme...
 3. Anne ve bebek arasındaki özel bağ ve ilk bakışma

  Anne ve bebek arasındaki özel bağ ve ilk bakışma

  anne ve bebek,anne ve bebek arasındaki bağ,anne,bebek,anne ve bebişi,anne ve bebek ilişkisi Bebek doğduktan sonra anne ile ilk karşılaşma anında hissedilen o tarif edilemez duygu… ”Benim bebeğim.” Duygusu ve bu duygunun bebekte yarattığı sıcaklıktır bu özel bağ. Özellikle de ilk bir yılda çocuğun duygusal gelişimi için çok önemlidir. İçgüdüsel olarak annesinin varlığı ile rahatlayan ve...
 4. Aldatılmak ile aldatmak arasındaki farkı

  Aldatılmak ile aldatmak arasındaki farkı

  Merhaba kızlar sizce aldatmak ile aldatmak arasındaki fark ne aldatılınca bi koli mendillle ağlarız peki ya biiz aldatınca erkeklerin tepkisi nası olur ?:clapping:
 5. Uzaylılar var mı Kuran'da uzaylılar ile ilgili ayet vs var mı

  Uzaylılar var mı Kuran'da uzaylılar ile ilgili ayet vs var mı

  Uzaylılar var mı Kuranda uzaylılar ile ilgili bir sorum olacak öncelikle Merhabalar arkadaşlarım. Ben, kesinlikle uzaylıların olduğunu düşünen ve bilimsel olarak yapılan açıklamalar ile bunaa inanan birisiyim. Özellikle sirus türkiye başkanı Haktan bey'in yaptığı ve Cansu Canan ile yapılan tüm programları izledim. Bunun haricinde eşimle birlikte uzay gemisi görmüşlüğüm var saçma gibi gelecek...

Sayfayı Paylaş