Kızım Okula Başlayacak

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
Kızım Okula Başlayacak
ilköğretime yeni başlayanlar neler yapmalı çocuğum okula başlayacak nelere dikkat etmeliyim okul hakkında tüm bilgiler burda melekler
sevgili meleklerrrr kızım bu sene yani haftaya okula başlıyorr heycanlıyızz endişeliyizz

DENEME2.JPG-34d.jpg

kızım çok narinn burdaki çocuklara göree çok sakinn okulda nasıl olacak çok endişeliyimm
anaokuluna gitti ama ordaçok rahattık

okul sadece anaokuluydu yani ilköğretim bünyesinde değildi servisi bahçeye kadar giriyordu bırakıyordu alıyordu rahattım

ama şimdi servis dışarda bırakacak ve buranın servislerini hiç beğenmiyorum ilgilenen yok çocukalr curcuna zatenn

oğlumda hiç bu endişeleri yaşamadım ama kızım farklıı bir çocukk okulda yaşanan sorunlar dan çok etkilenmesinden korkuyorumm

fikri olan meleklerden fikir bekliyorumm:D

Valla Ben kendi kardeşlerimden biliyorum gerçi her çocuk bir değildir ama genelde birinci sınıfta zorlanıyorlar. ama senin ki okumayı çabuk çözer diye düşünüyorum çünkü nede olsa anasının kızı :D:D

Allah yardımcın olsunn cemoşcummm :D:D

Valla Ben kendi kardeşlerimden biliyorum gerçi her çocuk bir değildir ama genelde birinci sınıfta zorlanıyorlar. ama senin ki okumayı çabuk çözer diye düşünüyorum çünkü nede olsa anasının kızı :D:D

Allah yardımcın olsunn cemoşcummm :D:D

sağol asimm:kiss: bende kolay çözeceğini sanıyorum şimdien yazıyor bişeyler zatenn
dedim gibi okullardaki çocukalr eyvah eyvahh yanii :D:D

ayy canım benim büyümüşte okula başlayacak canım korkma bişi olmaz alışır okulada sende dikkat edersin uyarırsın kızını öp onu benim yerime yirim onu yir

Öncelikle, ona okul hayatında başarılar diliyorum. Okul öncesi Nisa'nın ve senin şu anda içince bulunduğun durum, okula başlayacak çocukların ve annelerinin yaşadığı alışılagelmiş bir durum oldu:) Bir süre dene ve okuldan memnun kalmazsan, okul değiş diyebiliyorum sana anca:D

Öncelikle, ona okul hayatında başarılar diliyorum. Okul öncesi Nisa'nın ve senin şu anda içince bulunduğun durum, okula başlayacak çocukların ve annelerinin yaşadığı alışılagelmiş bir durum oldu:) Bir süre dene ve okuldan memnun kalmazsan, okul değiş diyebiliyorum sana anca:D

okula gittikten sonra baktım gördüm iyii öğretmenide çok cana yakın birisii tüm çocuklarla tek tek ilgilendi biraz içim rahatladıı nisada çok sevdi okulunu :)

Geri