kizima isim bulmaya yardim edermisiniz??

Unutmadan ekleyim almanlar tugceyi söylerken zorluk cekerler ben kendi ismimde biliyorum bin bir türlü hale sokuyorlar ismimi :D Asel daha kolay gelir...

Evett kızlarrr bir tuğçe olarak bu olaya el koyuyorum:D

Eminecim öncelikle merhaba duisburgdanmışsın profilde yazıyor:) Bende seneye wuppertala gelin gideceğim çok yakın bir mesafe :)

Gözün aydın canım hayırlısıyla bebeğin gelir inşallah.

İsme gelince bugünlerde her yerde tuğçe ismini duyuyorum duyunca mutlu oluyorum tabii ismim bu kadar meşhur olmuş haberim yok :D İsmimi seviyorum beğeniyorum bazı avantajları var örneğin lakap takamıyorlar ismimden ancak bir arkadaşım tucu diyor du o da pek hoşuna gitmedi tuğçe demeye devam ediyorlar:D Küçük çocuklar tucce diyorlar çok tatlı bir şekilde :) Ben ismimden memnunum sonuna kadar tuğçeden yanayım bende:)

Asel amcamın kızının kızının ismi henüz daha yeni oldu birkaç aylık ben duyunca pek beğenmemiştim tuğçe gibi bir asaleti yok asel isminin :D İnsanlar ilk duyunca anlamıyorlar aysel olarak kalıyor akıllarında bunuda asla göz ardı etme derim ben.Yinede tabiki sana ve eşine kalmış.Hadi bakalım hayırlısı minik bebişine ne koyacağını çok merak ediyorum bizede söyle olur mu :) Çok öptüm

aaaa Wuppertal gercektende cok uzak degil, az kalmis, hadi hayirlisi, bekliyorum :)
Tugce ismi cok var diyorlar ama bizim burda hic kimsede duymadim daha :) ho$umada gidiyor, ama Aselde hosuma gidiyor :)
birbirine uysa ikisinde koycam ama uymuyor :)

Unutmadan ekleyim almanlar tugceyi söylerken zorluk cekerler ben kendi ismimde biliyorum bin bir türlü hale sokuyorlar ismimi :D Asel daha kolay gelir...

Arizacim... bende ondan terettüt ediyorum biraz.... gelde almanlara yum$ak G yi anlat :)
C de = Se diye okunuyor :)
bi yandanda diyorum amannn banane ögrensinler i$leri ne :)
Aseli yillar önce bulmustum, Tugceyi hamile kaldiktan sonra.... offfff cocuklarina isim bulamayanlara hep gicik olurdum, hep ben fikir verirdim, ama kendi cocugun oldumu gercekten cok zormus...

aaaa Wuppertal gercektende cok uzak degil, az kalmis, hadi hayirlisi, bekliyorum :)
Tugce ismi cok var diyorlar ama bizim burda hic kimsede duymadim daha :) ho$umada gidiyor, ama Aselde hosuma gidiyor :)

Bekle canım beni :) Evet burda tuğçe var orda yokmuş amann söyleyemesin almanlar yani ne var almanlar için istediğin ismi koyamayacakmısın ben hiç düşünmem böyle :)

Bekle canım beni :) Evet burda tuğçe var orda yokmuş amann söyleyemesin almanlar yani ne var almanlar için istediğin ismi koyamayacakmısın ben hiç düşünmem böyle :)

ögrensinler demi i$leri ne :)

Ögrenmesine ögrensinler de ileride cocuk cok büyük sorunlar yasayacak ismiyle alay edenler olacaktir bin defa ismim ...... dicektir ve karsindakiler anlamayacak ama tabi yinede icine hangisi daha cok siniyorsa hangisini daha ock istiyorsan kimseyi takmadan kizina o ismi ver...

Ögrenmesine ögrensinler de ileride cocuk cok büyük sorunlar yasayacak ismiyle alay edenler olacaktir bin defa ismim ...... dicektir ve karsindakiler anlamayacak ama tabi yinede icine hangisi daha cok siniyorsa hangisini daha ock istiyorsan kimseyi takmadan kizina o ismi ver...

bin defa sorcaklari kesin... Arkadasimin ismi Firdevsdi... o aradaki V yi bi türlü anlamiyordu almanlar :)
i$in kötüsüde bu ya ikisinde icime siniyorr :) cok kararsizim yaaaa, güya cinsiyetini ögrenir ögrenmez ismini koycaktim, ismiyle sevcektim :)

benimde bi kızım var adı irem... allah bebeğine sağlıklı mutlu bir ömür versin...

DURU DİLA SU

BUNLARDA BENDEN:)

allah bagislarsin sevilcim,... benimde yigenimin ismi IREM... en sevdigim isimlerden biridir... Duru´yu bende cok seviyorum.. listemdede vardi.. ama benim kocacik uyuzluk yapiyor... her isme burun kiviriyor... bi ASEl ve TUGCede sesini cikarmadi :)

Asel farklı bi isim am bn tuğçe'ciyim

abooo asel diye basladi Tugcede bitti :)

Tugce 10
Asel 4

Acik ara tugce önde... Aselcileri bekliyorum :)

Geri