Kızımın cicileri (bir kısmı)

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
Kızımın cicileri (bir kısmı)
teyzem kom
kız elbiseleri, desenleri, renkleri, fiyatları hepsi burda

evet arkadaşlar süslükızımın dolabını şöyle birdöktümm sizleriçin:D:D bakalım neler çıktıı:D:D resimelrde renk sorunu var birazz makine yenii ayarı bozuk:S idare edinizz:D

ilk elbiselerii

dayısının ispanyadan getirdiği elbisesi:D:D

Etekleri

Bere ve şapkaları

Hırkaları

anneannesi işledi bunu

GREY

GREY

Daimi Üye
Üye
Allahımmm usta bunlar ne senin kız hakikaten kokoş :D:D
Birde o arada gördüğüm elbise "leopar" mı yoksa. öyleyse senin kız MM'nin ikoncan İvana Sert'i oldu usta :D:D
Elbiseler kıyafetler renkler çapkalar almış başını gidiyor.
Güle, güle kullansın elbiseleri büyüdükçe yıpransın :D:D

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
GREY' Alıntı:
Allahımmm usta bunlar ne senin kız hakikaten kokoş :D:D
Birde o arada gördüğüm elbise "leopar" mı yoksa. öyleyse senin kız MM'nin ikoncan İvana Sert'i oldu usta :D:D
Elbiseler kıyafetler renkler çapkalar almış başını gidiyor.
Güle, güle kullansın elbiseleri büyüdükçe yıpransın :D:D

aynen kalfaa leopar desenl elbisee hahaha birde carmen varr hahaha evet M.M nin ikoncanı benim kızım olsunn:789:

M

Misafir

Forum Okuru
Nisa, teyzecim o ispanyol elbiseni ortaklaşa giyelim mi :D:D:D:D
Ben bu kokoş Nisa'nın yanında sönük kalırım valla :D:D:D:D Küçük kız çocuklarının kıyafetleri ne kadar da güzel oluyor değil mi:) Büyüklere göre de aynı modellerden yapsalar ya :) Tühh kıskandım Nisa'nın kıyafetlerini :D:D:D:D

Güle güle, sağlıkla giyin teyzem :kiss: Kokoş Nisa'nın zevkli ve modacı annesi, bizlerle bu şahane gardrobu paylaştığın için tşklerimizi sunuyoruz :kiss:

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
RüYaM' Alıntı:
Nisa, teyzecim o ispanyol elbiseni ortaklaşa giyelim mi :D:D:D:D
Ben bu kokoş Nisa'nın yanında sönük kalırım valla :D:D:D:D Küçük kız çocuklarının kıyafetleri ne kadar da güzel oluyor değil mi:) Büyüklere göre de aynı modellerden yapsalar ya :) Tühh kıskandım Nisa'nın kıyafetlerini :D:D:D:D

Güle güle, sağlıkla giyin teyzem :kiss: Kokoş Nisa'nın zevkli ve modacı annesi, bizlerle bu şahane gardrobu paylaştığın için tşklerimizi sunuyoruz :kiss:

hahaha giyinin teyzesiii bir gün sen bir gün nisa giysin:D:D
ay valla rüyaa alışverişe çıkıncaa ne alsma diye deli oluyorum gerçekten çok güzellerr daha bu birkısmıı :D:D sıradayazlıkları var ama önce alışverişe çıkmamızz lazımm:D:D çıkalım onalrı da atarızz sitede:D:D
iyidilkelerin içinde çok teşekkür ederizz teyzoşşş öptük seni:kiss:

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Madem çeyizi hazır o zaman Allah'ın emri Peygamber'in kavliyle kızınızı bu elbiseleri ile birlikte oğlumuza istiiik :D:D

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Madem çeyizi hazır o zaman Allah'ın emri Peygamber'in kavliyle kızınızı bu elbiseleri ile birlikte oğlumuza istiiik :D:D

şimdi sadminim ne diyim bilemedim kız evi ağır olur ama oğullarında yakışıklı kaçırmasakmı bu kısmeti hahaha sende ne uaynıksınn pazarlık etmicen elbiseleri hazır yaa hemen alalhın emri istedin du düşünek bizz ayy haycan yaptım hahaha

dipnot: pazarlık bizim burda evlenmeden 1 hafta önce yapılan A.den Z ye giyim alışverişidirr sadminim bilir:D:D

nese355

nese355

Aktif Üye
Üye
Cemoş um cicileri çok güzel nisa nın iyi günlerde giysinn cnm.. kız çocukları gerçekden bi kokoş oluolar daha cücükken başlıolar yaa yakışırda yeğenimizee.daha güzellerine inşallah cemoş um..:)