Kizimin resmi teyzeleriiiii:))

hemmeeen leoparlı bi tülüm :D:D büttün kokoş kiyafetleri al depola :D:D normalde sevmem öle şatafatı ama bebişlerde çıldırıyorum gördükçe valla hahaha hayırlı olsunnnnn bu arada :D

Rabbim hayirli ve saglikli bir evlat olmasini nasip etsin

Masallah, darisi olmayanlarin basina.

Amin

hemmeeen leoparlı bi tülüm :D:D büttün kokoş kiyafetleri al depola :D:D normalde sevmem öle şatafatı ama bebişlerde çıldırıyorum gördükçe valla hahaha hayırlı olsunnnnn bu arada :D

Leoparli tulummu ? :))) kizimi bulent ersoya ceviricen valla melo hahaha yok hic isim olmaz oyle seylerle, daha hanim hanimcik olsun hahaha

allah bagışlasın.2.düzey utrason yaptırdınmı ve nekadr tutuyo kaç para? istanbul da olanlar varsa enkısa zamnda cevplarını bekliyorm

Ben yurtdisinda yasiyorum, ikinci duzey ultrason ne demek bilmiyorum, bunu ben talep etmedim, doktor kendi normal ultrason cekerken iki uc karede bu sekilde uc boyutlu verdi, fiyatlari konusunda bisey soyleyemicem, burda ucretsiz saglik cunku...

Kırkbir kere Maşallah canım, seninle gebelik sürecimiz hemen aynı sanırım Esde, biz bugün 21+6 dayız 22. haftamız bitiyor yani, benim meleğimde sanırım bu görüntülerdedir şimdi, ayyy çok güzel yaaaa

Kırkbir kere Maşallah canım, seninle gebelik sürecimiz hemen aynı sanırım Esde, biz bugün 21+6 dayız 22. haftamız bitiyor yani, benim meleğimde sanırım bu görüntülerdedir şimdi, ayyy çok güzel yaaaa

Evet lalezar, ben bir hafta ilerideyim , ayni sayiliriz, ama bu resimde bende tam 21+6 diydim:) senin yavrunda suan ayni boyledir buyuk ihtimalle, kizmi bekliyorsun erkekmi ?

Ayy çok tatlıııı bu kızzzzz, ben onu yerimm :kiss:

Rabbim sana ve babasına, tüm sevenlerine bağışlasın, hayırlı bir evlat olsun. Ömrü başarı ve sağlıkla geçsin, rızkı bol, kısmeti açık, girdiği ortama bereket yağdırsın, varlığı uğur yağdırsın inşş :)

Kırk bir kere maşallahhh :)

DArısı diğer tüm Melek'lermize ve bebek isteyen yeryüzünde ki tüm hemcinslerimize olsun inş :)

Evet lalezar, ben bir hafta ilerideyim , ayni sayiliriz, ama bu resimde bende tam 21+6 diydim:) senin yavrunda suan ayni boyledir buyuk ihtimalle, kizmi bekliyorsun erkekmi ?

Valla canım bizimkinin cinsiyeti belli olmadı göstermedi son gittiğimzide, bakalım 2 hafta sonra tekrar gidicez inşallah o zaman öğreniriz, ama 16 haftalıkken amniyosentez öncesi dr.um bir çıkıntı gördüm erkek gibi demişti, hayırlısı canım erkek-kız sağlıklı olsunda :)

Geri