1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  kızımın saçlarına kafes örgü yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Kafes örgü nasıl yapılır, kızımın saçlarını yapacağım ama şöyle iyi bir anlatım gerekiyor, video da olur..
   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.175
  Beğenilen Mesajlar:
  1.676
  Ödül Puanları:
  113
  Sayın misafirimiz,
  Kafes örgü yapmak için saçlarımızı yine belirli bir noktadan at kuyruğu yapıyoruz.

  At kuyruğunu güzelce taradıktan sonra vaksladıktan sonra üst kısımdan bir tutam alarak parmaklarımızla üçe bölüyoruz üç eşit parçaya daha sonra klasik örgümüzü yapmaya başlıyoruz.

  Klasik örgümüzü yapmaya başladıktan sonra yan taraflardan altta kalan saçtan birer tutam alarak örgümüze dahil etmeye başlıyoruz.

  Bu tutamların eşit miktarlarda olması çok önemli.Yapılacak kafes örgünün şeklinin düzgün olabilmesi için.Her örgüde soldan ve sağdan her bölüşte bir tutam saçımıza ilave ediyoruz.Örgümüzü uçlara kadar getiriyoruz ve klasik örgümüze devam ediyoruz.

  Bir lastik yardımıyla uçları sabitleyeceğiz.Uçları sabitledikten sonra örgümüzü aşağıya doğru bırakıyoruz ve örgümüzü tepe noktasından tutarak yukarıya doğru çektiğimizde bir toka veya filkete yardımıyla tepeden tutturuyoruz ve sonrasında kafes örgümüz hazır.
   
kızımın saçlarına kafes örgü yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. saçlara kafes örgü nasıl yapılıyor ya

  saçlara kafes örgü nasıl yapılıyor ya

  Kafes örgü saç modellerine bayılıyorum bende yaptırmak istiyorum ama evde nasıl yapılacağını bilmiyorum. Bunu anlatan bir video var mı teşekkür ediyorum
 2. saçlarıma nasıl dalga yapabilirim

  saçlarıma nasıl dalga yapabilirim

  Saçlarım çok düz aynı pırasa gibi ve dalgalı olmasını istiyorum beceremiyorum.Acaba saçlarıma nasıl dalga yapabilirim ? Yardım edermisiniz?
 3. Papağanın Kafesi Nasıl Olmalıdır?

  Papağanın Kafesi Nasıl Olmalıdır?

  papağanın kafesinin özellikleri, papağan kafesi nasıl olmalı, papaganın kafesi tavsiyeleri Uzun ömürlü ve zeki kuşlar olduklarından dolayı papağan severler beslemek için farklı papağan ırklarından birini seçiyorlar. Bizde jako cins "Paşa" isimli bir papağana sahibiz ve ailemizin bir ferdi olarak kabul ediyor onu çok seviyoruz:) Papağanlara elinizden geldiğince yakın davranıp...
 4. Kuş Kafesi Nasıl Temizlenir?

  Kuş Kafesi Nasıl Temizlenir?

  kuş kafesi temizliği nasıl yapılır, kuş kafesinin temizliği nasıl yapılmalı, kafes temizliği Birçok kişinin evinde bulunan kuşların içinde bulunduğu kafesin temizliği hakkın da bilgi edinmek isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için gereken bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Öncelikle yapacağınız temizliği günlük ve haftalık olmak üzere iki şekilde yapın. Günlük temizlik: Tercihen sabah...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş