Kızlaaaaaaaaaaar galiba hamileyimmmmmmm!!!

günaydın hamişler nasılsınız senin heyecanından ben hamişmişim gibi sevinç var içimde ümitleri tazeledin allah tüm bebik isteyen çiftlere yaşatsın bu sevinci kendine iyi bak şeker :)

günaydın hamişler nasılsınız senin heyecanından ben hamişmişim gibi sevinç var içimde ümitleri tazeledin allah tüm bebik isteyen çiftlere yaşatsın bu sevinci kendine iyi bak şeker :)
Ayyyy cnm bnmm yaaa ALLAHtan hiç bir zaman ümit kesilmez tatlım,Rabbim istemeyi vermeseydi,vermeyi istemezdi diyor.Sen iste RABBİM muhakakk verir.Bu arada baktın mı cnm belirtilerime??yazdm sana linki de

Ya nasıl anlatcam bilmiyorum elim ayağım titriyo şuan.Adetime 1 gün kaldı bende kalktım dayanamadım bi test yapayım dedim.Aslında çoook umutsuzdum ikinci çizgiyi görememekten ve bi şansımı deneyeyim dedim RABBİM'E sığınayım dedim.Kendi kendime böyle konuşurken bi baktım ki ikinci çizgi beliriverdi:):)dilim damağım kurudu,elim ayağım titredi.İkinci çizgi pembe ama çoook belirgindi.Hemen çıktı valla ikinci çizgi yani hiç beklemedim.Yine dayanamayan ben,kalkıp en yakın hastaneye gidip kan testi verdim valla o çizgiyi görüp beklemek olmazdı.Test yaptırdğım hastanenin kadın doğum doktoruna sordum,ne kadar doğru evde yapılan testler diye,%95 doğru olur dedi.Şuan bekliyorum bakalım sonucu.Hastaneden yeni geldim hemen meleklerime yazayım dedim.Eşim dr ve sürpriz yapmak için başka hastanede yaptırdım testi.

hamile_1241518363-3405.jpg

Kimsenin haberi yok sadece siz biliyosunuz valla.Şuan annemle telefonda konuşuyorum haykırmak istiyorum ANNEEEE TORUNUN GELİYOOOOO diye ama kan testinin çıkmasını bekliyorum.Annem misafirlikte ve ordan bana hadi bebek bekliyoruz diyolar offff bi söleyebilsemmm .Canlarım dua edin nolur yemek bile yemedim daha acaip bi duygu yaaaa RABBİM hayırlısıyla versin isteyenlere bana da inşallah...:dancing::dancing::dancing::dancing::raila::raila::raila:
çok sevindim sizin adınıza bende yazdığınız konuyu hepsini okudum bi koşu eczaneye gittim testimi yapım ÇİfT ÇİZGİYİ gördüm sizin sayeniZde gittim Allah razı olsun sizden isteyen herkese nasip etsin inanılmaz bi duygu

Geri