kızlar acil fikrinize ihtiyacım var

esgiii

Daimi Üye
Üye
kızlar acil fikrinize ihtiyacım var
ben yaklaşık bir aydır haftada bir gün falan kaşıntı yaşıyodum son bir haftada bu sıklaştı gece gündüz mahvetti beni tahriş oldu falan.çalıştığımdan dolayı doktora gidemedim.eczaneden trosyd krem aldım ve sürmeye başladım ayrıca da anestol diye kaşıntıyı azaltan bi krem aldım kullanıyorum.ama benim şu günler yumurtlama günlerim.acaba spermlere zarar veriyomudur bu kremler.birde mantar enfeksiyon falan gebe kalmayı engellermi?

canım o kremleri bilmiyorum ama ben mantar olduğumda Travozol ve travocort krem kullanmıştım genital bölge temizliğine çok dikkat etmen gerekiyor her gün iç çamaşırını kullanıyorsan günlük pedini değiştirmelisin hee günlük ped bile mantar yapıo olabilir canım dikkat et geçmiş olsun

sağol asicim benimki aşırı titiz davranmaktan geliyo başıma :( duş jelleri falan içim rahat etmiyo.sonrada böyle hassaslaşıp mikrop kapıyo heralde.bu ay boş geçmesini istemiyorum ondan merak ettim acaba kremler ve mantar hamile kalmayı zorlaştırırmıki diye.neyse kısmet bebişin zamanı gelince gelir nasılolsa :)

Canım o duş jellerinden de olabilir dikkat et sen travocort kremi yada o aldığın krremleri kullan bir kaç güne bişeyciğin kalmaz hee bide heryerde tuvalete gitme oralardan da mikrop kapmış olabilirsin mantar hamileliğe engelmi bilmiyourm ama araştırmak gerek :D:D

Geri