Kızlar acil yardım!!gebelik

hatiss

Yeni Üye
Üye
Kızlar acil yardım!!gebelik
Kızlar Ben bebek sahibi olmayı çok istiyorum..3 senedir bebeğim olmadı sonunda öğrendim sebebini..benim rahmimde yara gibi bişi varmış ve bu yara spermın yumurtalara ulasmasını engellıyomuş spermi ölduruomus oyüzden doktora gittim doktor smear testi alcaz dedi tekrar adet ol bitiminde yanıma gel dedi ve sorun cıkarsa rahim duvarını küçük bi operasyonla kazıcaz dedi artık nasıl olcaksa yakacakmı kazıcakmı tam bilmıom..beniim gibi böle durumda olan arkadslar varmı bu beni cok tedırgın ettı ve rahimden bu şekılde operasyon gecirsem bu benım gebe kalmama engelmi çok korkuom ben..bu durumda olupta sonrasında hamile kalan arkadslarım varsa lütfen burdan bana yazsın..

cnm Allah kolaylık versin inşallah ufak bi operasyondur benim başıma gelmedi ama yazmak istedim Allah yardımcın olsun kıslardan yorum yapan olur endişelenme dr a sormadınmı nasıl oluyo filan diye

lavinyam canım inanki soramadım doktora yaa bide doktor öle konusmamada hiç fırsat bırakmadı ki sadce sen neden bu kadar gecıktın bu yara eğer gercekten varsa sende ihmale gelmez ilerde kansere cevırebilir dedi onu kazıcaz dedi sadce bu...sonra adet olmam için ilaç ilac verdi adetim stresten gecıkmiş ben hamile olmayı beklerken baska sorun cıktı oysaki ben doktora bebek tedavisi için gitmiştim..kısmet bakalım ne olcak şimdi adet oldum bitsinde pazartesı gitcem smear testı alcak yine hayırlısı artık..

canım korkulucak bişey yok korkma bende de vardı rahim yarası tedavi de sonra kalıırsın hiç korkma kalbini rahat tut hiç bişey duymassın yakarsalarda hiç merakk etme :) ama ihmal etme

teşekkür ederim dilekcim hayırlısı bakalım..ihmal etmem zaten önemli bi konu bu..pazartesı bakalım ne olcak gitcem doktora..

Geri