1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Boşandımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Boşandımı bunun haberini gece gördüm gibi ama uykuluydum gerçekten de onlarda mı boşanıyor yaa?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kızlar Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Boşandımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Ayıpsın

Aşkın Nur Yengi - Ayıpsın

Aşkın Nur Yengi - Ayıpsın buraya kadardı, canıma tak etti e içime fenalık aman be yettı sinemaya gitme sokakta dolaşma telefona da bakma e yeter be eeeee....stop konuşma kolemiyiz abi buda aşkmi yanı nede acayipsın medeniyet hanı hadi düş yakamdan gelme arkamdan kenardan kenardan dandırındın din din dan şaşırdin artık iyice şaşırdin kendine gel sabrımı taşırdin dir dir, vır...
  2. Aşkın Nur Yengi - Avarem

Aşkın Nur Yengi - Avarem

Aşkın Nur Yengi - Avarem niyetin kötü değil, yazık ki kalbin bir tane istersin hepimize dağıtmak birer kasane aman aman aman aman aman aman avarem gönlün o kadar aç ki sana sevda bahane ben senin ateşine yürüyen bir pervane senin sırrın bu zalim bu zorba zor yüreğinde bir küçük izim kalsa yeter bana kör teninde hatıranı fikrime yazdım ama gidiyorum kalırsam sen beni de...
  3. Haluk Bilginer İle Aşkın Nur Yenginin 6 Yıllık Evliliği Bitiyor mu??

Haluk Bilginer İle Aşkın Nur Yenginin 6 Yıllık Evliliği Bitiyor mu??

Haluk Bilginer İle Aşkın Nur Yengi Boşanıyor mu? Haluk Bilginer İle Aşkın Nur Yengi Ayrılıyor mu? 6 yıldır evli olan Haluk Bilginer Ve Aşkın Nur Yengi şimdi ise ayrılıyormu...Ayrılığın sebebi neymiş bakalım görelim...Aşkın Nur Yengi kimdir? Haluk Bilginer kimdir? Merak edenler için... Ayrılığın Sebebi İhanet mi? Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi'nin 6 yıllık evliliği bitiyor. Ayrılığın...
  4. Melekler Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi boşanıyor

Melekler Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi boşanıyor

haluk bilginer aşkın nur yengi boşanıyor mu aşkın nur yengi haluk bilginer boşandı mı Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Aşkın Nur Yengi biyografisi hakkında bilgiler sunmuştuk. Şimdi ise son zamanlarda magazin dünyasında yer alan Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer boşanma davası söylentileri hakknıda haberlere yer veriyoruz. Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi boşanıyor mu, Aşkın...
  5. Aşkın Nur Yengi-Haluk Bilginer Çifti Biraraya mı Geliyor ?

Aşkın Nur Yengi-Haluk Bilginer Çifti Biraraya mı Geliyor ?

Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Çifti Barışıyormu Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Barışacakmı Sevgili melekler, bildiğiniz gibi Aşkın Nur Yengi ve Haluk Bilginer halen evli ve bir kız çocukları var. Ancak uzun bir süredir ayrı olan çiftle ilgili barışma haberleri dolanıyor ortalıkta. Bakalım işin aslı ne, Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Çifti Barışıyor mu ? Geçtiğimiz aylarda...

Sayfayı Paylaş