1. fatoo24

fatoo24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kızlar bebeğim var sizce çalışmalımıyım ?

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında fatoo24 tarafından paylaşıldı.

Slmm kizlar Kizlar 10 aylik bebegim var yeni ise basladim hic ise gitmk istemiyorum sizce calismam dogrumu

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Ağustos 2017
  2. Melis ank

Melis ank Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba, öncelikle çalışmanızın nedeni varmı ? Yani geçim konusun da sıkıntı yaşıyormusunuz? Şayet böyle bir durum söz konusu ise ev ek gelir sağlamak için çalışmanız gerekir. Bir çok anne adayı sizin durumunuz da ve istemeyerekte olsa çocuklarını başkalarına teslim ediyorlar. Nedenler sizi zorluyorsa çalışabilirsiniz. Ama keyfi bir çalışma söz konusu ise bence bebeğinizle ilgilenmeniz en doğrusu .

3. fatoo24

fatoo24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Nedeni yok. Calismasamda geciniyoruz cok sukur keyfide deilde calissam bi tik daha rahat olurz diye dusunuyorz ama bebegimde bensiz buyuyo diye dert ediyorm bi daha kucuk kalmiyck sonucta

4. Melis ank

Melis ank Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    O zaman bir müddet bence çalışmayı rafa kaldırın. Hem aklınız çocuğunuzdayken verimli çalışamazsınız. Daha bebeğiniz küçük size en çok ihtiyaç duyduğu dönemde. Bebeğiniz biraz büyüsün öyle çalışın derin derim.

Kızlar bebeğim var sizce çalışmalımıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siz hangi bebeksiniz :)

siz hangi bebeksiniz :)

Hangi bebeksiniz oyunu maksat biraz tebessüm edelim;) Komik bebek resimleri ile derlenen siz hangi bebeksiniz oyununa katılmaya ne dersiniz EN TEMBEL EN MIZMIZ EN ŞEBEK EN TATLI EN ŞAŞKIN EN UYUŞUK EN AGRESİF EN STRESLİ EN ARTİST EN KABADAYI EN ÇEKİNGEN EN ŞIMARIK EN OLGUN EN ANA KUZUSU EN KRİZMATİK alıntı
  2. Bir maskem var benim kızlar ya sizin

Bir maskem var benim kızlar ya sizin

. Maske Maske sözcüğü, Fransızca "masque"dan gelmektedir (İtalyanca maschera, Fransızca máscara). Muhtemelen ya Latin'ce “hayalet” anlemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglık gelen masca ya da "yüz ifadesi yapan" anlemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglık gelen Arapça maskharah'dan bu dillere geçmiştir....
  3. bebek şekeri, bebek şekeri modelleri var mı kızlar

bebek şekeri, bebek şekeri modelleri var mı kızlar

Kızlar yeni bebişim oldu, bebek şekeri almak istiyorum. Bana bebek şekeri modelleerine örnekler vermeniz mümkün mü dağıtacağım. Komşumda görmüştüm hoşuma gitmişti :) Sağolun kızlar.
  4. Tüp bebek riskleri var mı kızlar yardım edin lütfen

Tüp bebek riskleri var mı kızlar yardım edin lütfen

Tüp bebek yaptırmak istiyoruz ancak çekincelerimiz var, acaba tüp bebek riskleri var mı, varsa nedir, aydınlatırsanız çok sevinecem
  5. Bebeğim sizce kız mı erkek mi yorum yapın lütfen :)

Bebeğim sizce kız mı erkek mi yorum yapın lütfen :)

Onceligimiz tabikide saglikli ve hayrli bi evlat olsada,merak etmeden duramyr insan. En son gittigimde 11 haftalikti ve doktor kesinlikle belli degil dedi. Suan 15 haftalik ve cok mrk ediyorum. Atacagim resimde 11 haftalik yorum atin lutfen

Sayfayı Paylaş