Kızlar Beta Hcg 2.40 Bu Nedir.

menekşe85

Üye
Üye
Kızlar Beta Hcg 2.40 Bu Nedir.
beta hcg 2 beta hcg 200 ne demek nedir
adetime 5 gün var ve ben grip oldum,ilaç kullanmam içın beta hcg verdm.2.40 cıkmış bi fikri olan varmı?hamılemiym.

psa-testi.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
canım benim ümitlendirmek istemem ama galiba hamilesin.beta hcg değerin daha yeni yeni yükseliyor herhalde2 gün sonra yine tekrarla artıyorsa birşeyler var demektir..ama sen yinede doktorunlada bir görüş istersen..eğer yanlış hatırlamıyorsam sen daha yeni düşük yapmıştın belkide ondan kalan bir durumdur..yanlış hatırlıyorsam çok özür dilerim hayatım.

ay inş.bayanlar.kendimi çok daha iyi hissettim.ay çok mutlu oldum..ben hemen yarin yenıden vereyim bakıym.neymiş.evet dogru aymelek şubatta düşük yaptm.doktor bu ay deneyebilirsn,dedi denedim ama bakalım tuttumu?allahım inş.bu sefersaglıklı bir şekılde kucagıma alabilirım.kızlar çok teşekkürler.

kızlar bugun verdm.tahlilimi ve 104.30 cıktı yani hamişim.cok sukür.kasıgımda agrı var bu canımi sıkıyor.ama bu haber heleki anneler gününde ilaç gibi geldi bana.inş.allah saglıklı bi şekilde kucagımada almayı nasip eder.dualarınızı eksik etmeyin.

kızlar bugun verdm.tahlilimi ve 104.30 cıktı yani hamişim.cok sukür.kasıgımda agrı var bu canımi sıkıyor.ama bu haber heleki anneler gününde ilaç gibi geldi bana.inş.allah saglıklı bi şekilde kucagımada almayı nasip eder.dualarınızı eksik etmeyin.
tebrikler canım hayırla tamamına erersin inş. kasık ağrına üzülme ilk dönemde oluyor zaten dikkatli ol kontrollerini aksıtma sen de evladın da Allah a emanet..

canım benim yaa çok sewindim..böyle güzel bir günde sana en güzel hediyeyi meleğin verdi..inşallah bu sefer hayırlısıyla sağ salim kucağına alırsın..

bende çok heyecanlanmıştım bu ay belki anneler gününde süpriz olur diye ama bu gün regl günümdü idrar testi yaptım negatif çıktı:(...ne yapalım hayırlısı..

menekse tebrik ederimm canim hayirli olsun ins. dikkat et kendine dinlen bu donemde :D

Geri