Kizlar bi bakarmisiniz ...!!

melegimsin

Hamiş Melek
Üye
Kizlar bi bakarmisiniz ...!!
Selam Aleykum kizlar.. Sizden bir ricam olcak esim persembe gunu is gorusmesi var Allah rizasi icin bana bize dua edermisiniz belki kabul olur .. Aranizda bazi arkadaslar benim durumumu biliyor lutfen sizden dualarinizi bekliyorum ben kuran okuycam ama musait degilim inslh bu isi alirsa esim biraz rahatlaycaz inslh dua edende edmeyende Allah razi olsun .. Ve size ruyami anlatmak istiyorum . Ruyamda kendi evim varmis ve birden disari cikiyorum bi tanidigin yanina ama icimde sewinc var artik benmde ewim var diye ve hemen ewime gitmek istiyorum ama ewin yolunu bi turlu bulamiyorum ariyorum geziyorum evimi bulamiyorum ve birden esim karsima cikiyo ne geziyon diyo hadi eve gidelim diyo bi bakiyorum ev karsimda ve kapin onunde isik yaniyor ve ben cok mutlu oluyorum yani evim oluyor kaybediyorum ve esim gelip eve gidelim diyor sizce bu ruyanon anlami ne benm kafam karisti ilk defa bole bi ruya gordum inslhbnmde ewim olur cok istiyorum hayatimin duzene girmesini inslh Allahim herkesin gonlune gore versin Allah herkesden razi olsun gordugum ruyami Allahim hayrina cevirsin mutlu olmak istiyorum artik beni dinlednz icin tessekur ederim kizlar saolun

Melegım sana yardımcı ıstıyorum sabah ezanından sonra 3 ihlas 3 nas 3 felak 3fatıha ve 7 tane ayetel kürsı oku ınan ıse yarıyo bıdee beraber 94 kere el azım oku gercekten ben faydasını gordum hata el azımı 40 gun duzenlı gorursen esıne evıne huzur gelıyo ınan senın ıcınde dua edıcem allah yardımcın olsun cnm

Melegım sana yardımcı ıstıyorum sabah ezanından sonra 3 ihlas 3 nas 3 felak 3fatıha ve 7 tane ayetel kürsı oku ınan ıse yarıyo bıdee beraber 94 kere el azım oku gercekten ben faydasını gordum hata el azımı 40 gun duzenlı gorursen esıne evıne huzur gelıyo ınan senın ıcınde dua edıcem allah yardımcın olsun cnm

kelebeğimmm bu duayı her zaman okumak gerekiyor demek bak işe yaradığını sen söylüyosun eminim işe yarayacaktır bencede Allahım büyüktür

Canlarim cok sagolun ya Allah razi olsun hepnizden .. Mavi kelebek 3 fatiha 3 ihlas 3 nas 3 felak 7 defa ayetel kursi ve 94 kere el azim bunlari yapacam 40 gun boyunca dimi yanlismi anladim . Ve bide su var biliyosun her ay kadinlar adet goruyo ve ozmn bu dualari okuyamaycaz ozmn ne yapcaz bu sure zarfin icine o gunlerde giriyomu detayli anlatirmisin cnm tessekur ederim

Kizlar ruyam cikti esimin cv sini is yeri kaybetmis tekrar gorusmeye cagircaklar Allah izin verirse herseyde bi hayir vardir inslh bu sefer gidiginde daha ii hazurlancak Allah hepimizin yardimcisi olsun tessekurler

Canlarim cok sagolun ya Allah razi olsun hepnizden .. Mavi kelebek 3 fatiha 3 ihlas 3 nas 3 felak 7 defa ayetel kursi ve 94 kere el azim bunlari yapacam 40 gun boyunca dimi yanlismi anladim . Ve bide su var biliyosun her ay kadinlar adet goruyo ve ozmn bu dualari okuyamaycaz ozmn ne yapcaz bu sure zarfin icine o gunlerde giriyomu detayli anlatirmisin cnm tessekur ederim
melegım evt dogru solıyosun ben 40 gun oku derken sadece allahın ısmını zıkret yanı el azımı 40 gun oku demek ıstedım dıgerlerıde ıcıne bır sıkıntı dustugunde nazara karsı valla ıcınden allaha ıstedıgın bır dılek varsa oku ınan faydasını goruceksın hasta oldugundada el azımı dıyebılırsın dıye bılıyorum ama mutlaka yap emınım bak ben yaptım bıde su varr haa bısmıllahırrahmanılrahım gunde 300 kere oku sureklı devamlı oku allah dıleklerını kabul edıyo emın ol cnm

Canim kelebegim cok sagol Allah razi olsun anladim cnm 40 gun 94 defa el Azim okey sagolasin Allah kimsenin huzuru mutlulugu duzeni bozulmasim Rabbim hepmizin yardimcisi olsun ttessekurler

cnm hayırlısı hadi bakalım inşallah en yakın zamanda düzene girersiniz huzura erersiniz.dua et bol bol.ve olumlu düşün cnm.eşinede destek ol ona yanında olduğunu hissettir siz beraber oldukça herşeyin üstesinden gelirsiniz zaten.

Geri