Kızlar bi el atın :D

RefRa

Daimi Üye
Üye
Kızlar bi el atın :D
Kızlar yaa benim saçlarım acayip kırık. Ayrıca sadece uçlarda değil saç telinin neredeyse ortalarında bile kırıklar var o kadar vasat bi durumdayım yani :S Kestiriyorum uçlarından ama yine kırılıyo. Ne yapmalıyım bilen var mı? Bu kırıkların üstesinden nasıl gelirim?

Bide evde kendim uçlarından almak istiyorum haftada 1 defa falan ortalarında da olduğu için. Kuaföre gitsem çok kısa kestirmem gerekicek :S Saçlarımın yarısının gitmesini istemiyorum ama evde kendim uçlarından nasıl kescem onuda bilmiyorum. Aranızda var mı daha önce kendi saçlarının uçlarından alan. Bana yardımcı olabilicek tüyolar verebilirseniz minnettar kalıcam :)

Şimdiden bütün Meleklerimize çok çok teşekkür ediyorum :)

canım ben saclarımın percemlerini kendim kesiyorum yan kullanıyorum jiletle kıt kıt :D :D :D uclarındanda aldım saclarım kırılmıstı.. birde ben düzleştirici flan cok kullanan biri değlim daha cok doğal kullanıyorum ama kırıldı birkac kere düzlestirsemde.. gecen gün uclarından aldrmak icin gittim ama kırıklardan falan rahatsız değildimm kadın baktım tüm kırıkları almıs belimdeki saç 4 parmak kısalmış cok sinirlendim ama saclarım yenilendi ayıp olmasın diyede birşey diyemedim sen uçlarından istersen al derim ama kırık çoksa birazını aldır :S daha sonra kırık önleyecek bitkisel yağlar var mesela ben hint yağı kullanmaya baslıcam uzatıyormus sacı..

Saol tatlım yaa bilmiyorum napıcamı sanırım kestircem ama bayaa bi gitmesi gerekiyo :S Offf :(

kırıklar için zeytinyağı kullanmalısın benim bi arkadaşım kullandı ve çokta işe yaradı ayrıca düzleştirici fazla kullanma saçları kırıyor.ben evde kırıklarımı alıyorum ama çok uzun sürüyo tutam tutam ayır ve kırıkları makasla kes

Evet zeytinyağı çok iyi geliyor bende kullandım ve işe yarıyor. Haftada bir sürüyorum bir saat bekletip yıkıyorum; bunuda bana annem söyledi eskiden saçlarına sürerlermiş bir araya gelip:) saçları ipek gibi ve hiç kırıkta olmuyormuş. Tavsiye ederim arkadaşlar gerçektende doğru.

saçlarına çok fazla fön maşa vb.. şeyler uygulamamaya çalış bunları yapıyorsan tabii.
kırık saç uzamıyorda, röfle yaptırdım ve saçımı yaktılar 1 senede saçım uzamadı bir türlü gittim mecburen temizletene kadar sürekli zeytinyağı ile bakım yaptım uzadıkça kestirdim ve kurtuldum röfleden en sonunda.
zeytinyağı gerçekten mucizevi birşey :)

Geri