Etiketler:
  1. p-ı-n-a-r

p-ı-n-a-r Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar bnde hamile kalmak istiyorum ya

Konu, 'Gebelik' kısmında p-ı-n-a-r tarafından paylaşıldı.

hamile kalmak istiyorum
    hamile kalmak istiyorum
    slm aranıza yeni katıldım umarım burada birbirimize her konuda yardımcı oluruz adet günüm yarın acaba test yapsam çıkarmı meraktan çatlıcam

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    48
    canım bence sen yarını bekle test yapma yarın adet olmazsan cuma gunu yap

Kızlar bnde hamile kalmak istiyorum ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istiyorum :(

hamile kalmak istiyorum :(

merhaba bayanlar :) ya ben hamilelikle ilgili başlığı göremedim bari burdan sorayım 2 aylık evliyiz hiç korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum :( çok istiyorum eşimde çok istiyor yumurtlama gününde denedik fayda etmedi.test aldım yaptım silik pembe cıktı ama kanda negatif cıktı :(
  2. Gebe kalmak istiyorum hamile olmak istiyorum ne yapayım kızlar ?

Gebe kalmak istiyorum hamile olmak istiyorum ne yapayım kızlar ?

yaklaşık olarak 3 yıldır hamile kalamıyorum gebe kalmak istiyorum tavsiyelerinizi alabilir miyim yapılan testlerde eşimde ve bende bir sıkıntı görünmedi hani beslenmeden olsun da dikkat edeceğim ( kadın olarak ) her şeyi bana vermeniz sunmanız mümkün mü ya bende gebe kalmak istiyorum bebeğim olsun istiyorum kızlar lütfen yorumlarınızı esirgemeyin birde siteye nası kayıt oluyorum ?
  3. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Kızlar merhaba ben 2 ay önce erken doğum yaptım ölü doğum oldu henüz oldu. Tekrar gebe kalmak istiyorum doktorum bana triquesen adlı bi ilac verdi etkisi varmı bilgisi olan yardımcı olursa çok mutlu olurum
  4. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Kızlar bekar lik tan beri devam eden adet düzensizliği m var 2014 evlendim 1 yıl olduğumuz yer nedeni ile çocuk istemedik ve korudu m her hangi bir ilaç vs kullanmadım ve sonra korunma na ya başladım sürekli düzensiz doktorun söyledi şey polikist over dedi en son 5 nisan da adet oldum ve bugün adet oldum artık kaç gün oldu 3. Günü gel dedi hormon testi yapacak adet bitiminden 2 sonra rahim...
  5. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Selamun aleyküm hocam ben dört aylık evliyim evlenince adetim düzensiz oldu bide sık sık tuvalete çıkıyordum doktora gittim iltihaplanma var dedi ilaç verdi onları kullanınca adetim düzene girdi ikinci muayeneye gittiğimde doktor iltihabın geçmiş dedi şimdide bu ayı umut içinde bekliyorum hocam adetime 3 gün kaldı ve benim normalde adetime 2 hafta bazen de 10 gün kala göğüslerim ağrırdı şimdi...

Sayfayı Paylaş