Kızlar bu et beni nasıl düşer acaba bilen var mı

Y

yaniknecla

Forum Okuru
Kızlar bu et beni nasıl düşer acaba bilen var mı

Et beni nasıl düşer melek kadınlar kulübü forum'da Et beninden nasıl kurtulurum nasıl yok olur ?

Selam arkadaşlarım sağ koltuk altımın traş bölgesinin altında böyle yarım nohut kadar bir et beni var ben bu et beni düşsün istiyorum. Acaba düşürmek için bir yöntem biliyor musunuz bunun icin illa cerrahi müdahele mi olması gerekiyor kendim düşüremiyor muyum iz de kalsa sıkıntı değil öyle atıl bir bölgede yani. Yardımcı olabilir misiniz bana lütfen.

Selamlar hayatım dönem dönem bende de oluyordu aslında ama benim bunun nasıl geçtiğini anlatayım sana. Ben bu yöntemi daha önceden bilmiyordum sana o yöntemi anlatacağım ama benim daha önceden şimdi sana anlatacağım yöntemi bilmiyordum ailemde deneyenler ve sonuç alanlar var kendi gözümle gördüm. Hayatım ben lazerle değilde böyle bistürü var elektrikli sırtıma bişey tutturdular sonra bu et beninin dibine iğne yaparak onu yakarak aldılar bi iki tane yaptırdım pek acı vermedi sen şu yöntemle kurtulabilirsin. Kesin sonuç alırsın hayatım.

Et beninden kurtulmak için şunu yapabilirsin:

• Temiz bir karışa yakın saç bulacaksın kendi saçın olabilir.
  • Et beni olan yeri bu saç ile iki sıkı düğümle bağlayacaksın.
  • Kan akışı kesilecek.
  • 2 gün içinde sıkıntısız bu et benini düşüreceksin.
Eğer et beni yüzde vs ise bunu yapma iz kalmaması için doktora gitsen daha iyi olur hayatım. GEçmiş olsun.

Geri