Kızlar bu Selülit Nasıl Geçer

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Kızlar bu Selülit Nasıl Geçer
Selam kızlar yaz geldi ve yine selülit derdi başladı sanki hep aklımızda kalsın diye de magazinlerde hep bir selülit haberi neymiş efendim Gülben Ergen selülitleri ile yakalandı vs vs... Yav bu Selülit Nasıl Geçer lütfen yardım edin bıktım artık:S

Selülit Nasıl Giderilir

Selülit Nasıl Yok Edilir

Selüliti en aza indirmeniz için yapmanız gerekenler aşağıdaki uyarılara özen gösterir ve uygularsanız emin olun ki selülitlerinizden en kısa zamanda kurtulmuş olacaksınız..

Şişede, kutuda satılan kola ve meyve suyu gibi konserve edilmiş içecekler, siyah çay, kahve çok az içilmelidir. En iyisi içmemek.

Turşu, sirke, şalgam suyu gibi tuzlu içecekler (tuzlu ayran dahil) asla içilmemelidir.

Yağlı etler, yağlı tuzlu şarküteri (sucuk, pastırma, jambon, sosis vs.) kebaplar, turşular yenmemeli.

Konserve edilmiş ve salamura yapılmış yiyeceklerden uzak durulmalı.

Yağ tüketimi azlatılmalı. Yani günde 60 gramdan fazla yağ alınmamalı ve bitkisel sıvı yağlar tercih edlmelidir.

Beslenme şekli olarak lakto-vejetaryen beslenme felsefesi benimsenmelidir.

Protein kaynağı olarak süt, yoğurt, peynir fazla alınmamak şartıyla yumurta yenmeli.

Et olarak daha ziyade yağsız tavuk-hindi, balık ve deniz ürünleri tercih edilmeli.

Günde en az 1.5- 2 litre sıvı alınmalıdır. En sağlıklı içecekler; su, soda, ıhlamur, adaçayı, sarı çay gibi doğal ot çayları, sıkma taze meyve suları, ayran.

Geri