1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Kızlar gebelik doğum hesaplama olayı nasıl yapılmakta

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Kızlar hamile kalan bir kişinin muhtemel doğum tarihi nasıl hesaplanıyor, hani bebek ortalama şu şu aylarda doğacak dediğimiz şey nasıl ortaya çıkıyor.Nasıl hesap ediliyor teşekkürler.

   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Gebelik doğum hesaplama, doğumun gerçekleşeceği günü hesaplamak, öğrenmek için BURAYA TIKLAYIN arkadaşım.
   
Kızlar gebelik doğum hesaplama olayı nasıl yapılmakta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Erken Doğum hesaplama

  Erken Doğum hesaplama

  Erken doğum nedenleri nelerdir, doğumda hangi haftadan önceki doğumlar erken doğum oluyor. Bu konular hakkında bana gerekli bilgileri verir misiniz lütfen.
 2. Yumurtlama dönemi mi nasıl hesaplama ile öğrenebilirim kızlar

  Yumurtlama dönemi mi nasıl hesaplama ile öğrenebilirim kızlar

  Kızlar bende bebek istiyorum. Yumurtlama dönemimi nasıl hesaplarım. Bunun basit bir dönemi yani tarihi yada hesaplaması var mı ?
 3. Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

  Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

  Kızlar 4 aydır evliyiz ve bebek istiyoruz. Ama ben yumurtlama günü yada günleri hakkında bilgi sahibi değilim. Yumurtlama günü hesapla ması nasıl yapılıyor. Yumurtlama günü ilişki olmak zorunda mı nasıl hesaplayacam bana biraz bilgi verin lütfen. Biraz önce bir konu daha açmıştım umarım ikisinede cevap alabilirim.
 4. Tüp yaptırdım gebelik haftamı bilmiyorum nasıl hesaplamalıyım?

  Tüp yaptırdım gebelik haftamı bilmiyorum nasıl hesaplamalıyım?

  tüp bebek gebelik haftası hesaplama,tüp bebekte gebelik haftası nasıl hesaplanır,tüp bebekte hamilelik haftası nasıl hesaplanır,tüp bebekte gebelik hesaplama hakkında bilgiler Tüp bebek tedavisi ister klasik yöntemler ile uygulansın ister mikroenjeksiyon tekniği ile uygulansın gebelik hesaplama şekli aynıdır. Her iki yöntemde de gebelik hesabı embriyo transfer tarihine dayanır. Embriyonun...
 5. Histeroskopi nasıl yapılmaktadır?

  Histeroskopi nasıl yapılmaktadır?

  Histeroskopik işlemlerin büyük çoğunluğu hastane ameliyathanesinde yapıldığı halde, tanısal histeroskopi doktorun muayenehanesinde yapılabilmektedir. Doktorunuz bu işlemi muayenehanede yaparsa serviksi uyuşturmak için size ilaç verebilir. Histeroskopi bazen rahim kavitesindeki bir durumu teşhis etmek için kullanılır. Histeroskopi (H/S) ince boru şeklindeki bir mercek sistemi ile rahim...

Sayfayı Paylaş