1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar gebelik testi 3.8 çıkıpta yükselen ve hamile olduğunu öğrenen varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

lütfen acil cevap bekliyorum benim adetim 1.buçuk ay gecikti henüz adet olmadım 10 gün önce kandan test yaptırdım 3.0 çıkmıştı saglık ocagında doktor dediki şüpheli durum olabilirde olmayabilirde tekrar yapalım dedi ve 2 yada 3 gün olcak tekrar yaptırdım bu kezde sonucum 3.8 çıktı az yükselmişşş...şimdi sonuç ne oluoo bilmıom ve böle olupta değeri yükselen arkadş varmı bana yardım cı olun lütfen:bebem:

Kızlar gebelik testi 3.8 çıkıpta yükselen ve hamile olduğunu öğrenen varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

aşılamadan sonra idrar testi idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar gebelik testi negatif çıkıp hamile olanlar olup Melekler; Ne olur bana bir yardım edin?Bugün reglim geçeli 15 gün oldu.Önceki aylarda hep dakikti.Hiç gecikmezdi.2,5 aydır bebiş çalışmamız var.Bu gecikme olunca bugün 3. sü olmak üzere yaptığım tüm idrar testleri negatif çıktı.Başka forumlardan okuduğum kadarı ile hormon...
  2. Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

adet olup hamile olduğunu öğrenenler hamilelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik testi negatif çıktı test gebelik yaptım Bugün bi yerde okudum,gebelik testi bazen yanlış çıkabiliyomuş.Hatta yazılan yorumlarda kadının biri test yapıyo negatif çıkıyo.Aradan 1 hafta geçince kan testi yapıyo hamişşşş.Diğer yorumlardan biri de şu ki;kadın 5 gün falan adet görüyo diğer ay bi bakıyo ki 2 aylık...
  3. idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

Ya kızlar ben iki kere üç kere idrar testi yaptırdım adet olmayı beklerken bugün doktorum bana hamilesin dedi inanamadım. Bu idrar testleri bu kadar mı güvensiz ya hiç benim gibi olan oldu mu ? Ay sevinçliyim bayılacam yemin ediyorum ki :D
  4. Gebelik olduğunu gösteren işaretler ve belirtiler şunlar kızlar

Gebelik olduğunu gösteren işaretler ve belirtiler şunlar kızlar

Bunları bir blogta okudum sizinle paylaşmak istedim :) Hamilelikte kaşıntı Gebelik dönemi boyunca vücuttagörülen kaşıntının en önemli nedenlerinden biri gebelik kaşıntısıdır. Bu yakınma yaklaşık olarak her 700 anne adayından birinde genellikle gebeliğin son haftalarında görülür. Yakınmaların nedeni artan gebelik hormonlarınetkisiyle safra kanallarındaki akımın yavaşlaması ve böylece kanda...
  5. Gebelik testi negatif çıkıp hamile olanlar burda mı ?

Gebelik testi negatif çıkıp hamile olanlar burda mı ?

Merhaba arkadaslar benim.adetim 35 dönguyle oluyor normalde ama bu ay 1 hafta geciktim.hicbir belirti yok hasta olucak gibi agrilar giriyor kasiklarima arada belim agriyor birde.hergun olucam saniyorum ama yok.test yapmaya korkuyor negatf cikicak diye 1 bucuk yildir bebek istiyoriz olmuyordu sizde suanda olmus olabilirmi:( bu sekilde yasayip olan oldumu

Sayfayı Paylaş