1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Gebelikte Lekelenme Ne Zaman Olur lütfen cevap

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar size bir sorum olacak acaba Gebelikte Lekelenme Ne Zaman Olur bu konuda gebelik yaşamış yada hala gebelik yaşıyor olan arkadaşlarım bana cevap verirse çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kızlar Gebelikte Lekelenme Ne Zaman Olur lütfen cevap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik cinsiyet ne zaman belli olur

gebelik cinsiyet ne zaman belli olur

Kızlar diyelim ki hamile kaldık, size bir sorum olacak gebelikte cinsiyet ne zaman ortaya çıkıp belli oluyor hangi ayda bunu bana anlatırmısınız lütfen.
  2. Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak lütfen cevap verin

Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak lütfen cevap verin

Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak bu konuda bilgisi olan var mı acaba aranızda?
  3. Rahim Filmi Ne Zaman Çekilir lütfen cevap verin!

Rahim Filmi Ne Zaman Çekilir lütfen cevap verin!

Rahim Filmi Ne Zaman Çekilir bu konuda bana lütfen biraz acele cevap verin Rahim Filmi çektirmek için uygun bir zaman var mıdır?
  4. Hamilelikte  lekelenme  kanama yaşayanlar buraya

Hamilelikte lekelenme kanama yaşayanlar buraya

Kızlar dün geceden lekelenme başladı. Sabah bir kalktım çamaşırım berbat olmuş .Hemen doktorumu aradım gel muayene edelim dedi, Sabahın körü doktora koştum . Sağolsunlar beni hemen önden aldılar. Hamilelikte kanama ve lekelenmesi olanlara öncelik tanıyorlar. Neyse doktor muayene etti .Kesenin etrafında çok az kan biriktiğini söyledi :( Progestan verdi. Bu ilaç düşük yapmamı...
  5. Gebelikte lekelenme ve kanama neden olur ?

Gebelikte lekelenme ve kanama neden olur ?

Gebelikte vajinal kanama, gebeliğin ilk üç ayında sıklıkla ortaya çıkabilir ve bir sorun teşkil etmeyebilir..Her ne kadar lekelenme tüm gebeliklerin neredeyse üçte birinde gerçekleşse de, genellikle anneye veya bebeğe zararı olmaz. Ancak kanama bazen ciddi bir şeyin belirtisi olabileceğinden olası nedenleri bilmek ve bebeğinizin sağlıklı olduğundan emin olmak için doktorunuz tarafından...

Sayfayı Paylaş