1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Gebelikte Süt Gelmesi normal mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben 5 aylık hamileyim ve göğüslerimden süt geliyor korktum komşumuza söyledim oda hamilelikte süt gelmesi normal dedi korkularım biraz gitti ama endişeliyim hala sizce Gebelikte Süt Gelmesi normal mi?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kızlar Gebelikte Süt Gelmesi normal mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte normal rahim kasılmaları olabilir mi?

Gebelikte normal rahim kasılmaları olabilir mi?

gebelikte rahim kasılmaları rahim kasılmaları hamilelikte kasılması hamilelikte gebelikte kasılması GEBELİK sırasında rahimde normal bir takım kasılmalar olabilir. Bundan endişelenmemek gerekir. Eğer şiddetlenirse erken doğuma yol açması ihtimalinin anlaşılabilmesi için hekime başvurmak gerekir. Fazla ağrılı olmayan ve sadece elle belirlenebilen kasılmaların tehlikesi yoktur.
  2. bhcg değerlerime göre gebeliğim normal mi?

bhcg değerlerime göre gebeliğim normal mi?

Geçtiğimiz pazar evde yaptığım idrar testi pozitif çıkınca, doğru hastaneye gidip kan testi yaptırdım. 17.06.2012 tarihinde yapılan kan testinde BhCG değerim: 184,3 19.06.2012 tarihinde yapılan kan testinde BhCG değerim: 297,05 21.06.2012 tarihinde yapılan kan testinde BhCG değerim: 504,68 Bu değerlere göre gebeliğim normal mi?
  3. Gebelikte memeden süt gelmesi normali?

Gebelikte memeden süt gelmesi normali?

Hamilelikte özellikle son aylarda memelerden süt gelemsi normal bir durumdur. Her hamilelikte olmaz ancak sık rastlanır. Gebelikte süt hormonunun (prolaktin) artması ile memeler doğacak bebeğe süt hazırlamaya başlar. Bu süt bazen bebek henüz doğmadan memelerden gelmeye başlar, bu gelen ilk süte kolostrum denir, halk arasında ağız sütü diye adlandırılır. Hamilelikte memlerden süt gelmesi...
  4. İlişkiden sonra kan gelmesi normal mi ?

İlişkiden sonra kan gelmesi normal mi ?

Ya kızlar benim ilişkiden sonra biraz kanamam geliyor bu durumdan rahatsızım. Böyle boşalma sonrasında peçete ile baktığımda biraz kan lekesi görüyorum. 5 aylık evliyim ve kimseye de soramıyorum. Doktora da gitmedim böyle lekelenme şeklinde geliyor melekler ne yapabilirim lütfen bana yardımcı olun kan gelmesi kötü birşey değildir değil mi ?
  5. Doğumdan Önce Memeden Süt Gelmesi Durumu Normal mi?

Doğumdan Önce Memeden Süt Gelmesi Durumu Normal mi?

Doğumdan Önce Memeden Süt Gelmesi- Bu durum normal mi? Doğumdan önce memeden neden süt gelir? Hep birlikte bu soruların yanıtını inceleyelim. Gebeliğin başlaması ile birlikte vücutta birçok değişiklik oluşur hem fiziksel hem hormonal. Bu hamilelik belirtilerinden biri aynı zamanda fiziksel değişimin ilk yaşandığı bölge memelerdir. Gebelik belirtilerinden biri dedim çünkü belki de adet...

Sayfayı Paylaş