kızlar gülmeyin ama

• Konbuyu başlatan DєRiи яocк
  • Başlangıç tarihi
canım bence karışma çünkü oların ne yaşadıklarını bilmiyoruz...belkide abine yağmuru untturmaya çalışman onun hatırasına saygısızlık olur...

zaman herşeyin ilacı bunlar olucak yaşanıcak...herşey zamanla rayına oturacak...

daha kötüleride olabilirdi...çok sevdiği için bunları yaşıyor..zamanla acısı diner karışmayın derim...

Buna gülenin aklindan süphe ederim ben, merak etme kimse gülmez canim.

Ama arkadaslarina dedigi gibi, bunda sizin pek yapabileceginiz birsey yok.

Zamanla acisi/aciniz diner zaten tatlim allahin izini ile.
Unutamaz/siniz elbet, yillar gecse bile.

Ama rabbim sabrini veriyor.

Nur icinde yatsin insallah...

sagolun kızlar ben belki yardım ederim dedim ama hiç bişey yapamadım

unutmak vb şeyler sadece zamana bırakılmalıdır kimbilir neler yaşadılar ve paylaştılar ne hayalleri vardı ikisinin ve bu arada araya ölümün girmesi tabiki çok üzücü insan yıkılır kolay değil yağmuru tanımıyorum ama allah rahmet eylesin neden öldü çok merak ettim kaza flan mı

unutmak vb şeyler sadece zamana bırakılmalıdır kimbilir neler yaşadılar ve paylaştılar ne hayalleri vardı ikisinin ve bu arada araya ölümün girmesi tabiki çok üzücü insan yıkılır kolay değil yağmuru tanımıyorum ama allah rahmet eylesin neden öldü çok merak ettim kaza flan mı
hayır kaza degildi ameliyata öldü bu arada söylediklerin için sagol

Hayatım buna hiç kimse gülemez gülmemeli.gülen karşısında beni bulur.Canım benim abine unutturmaya çalışma ne kadar istesende unutturamazsın unutamaz yapamaz bence bir uzmana danışın yardım alın yağmuru da biliyorum evet sevenlerin ayrılması çok kötü :cry:

Canim degil *****ayrilik bile insanlari belli bir sure uzuyor,yipratiyor ve kabul etmek zor geliyor.Derler ya Allah kavusmasi olmayan ayriliklar yasatmasin diye,insanlar sevdiklerine kavusacaklari gunun hayali ile yasiyorlar,oysa olum bu kavusma hayalini de yaninda alip goturuyor.Uzulmek,isyan etmek,belki de biraz icine kapanmak su an icin normal duygular yinede bunun devamli olmamasini dilerim,sen de elinden geldigince durumunu gozle cunku olum karsisinda her insan caresiz,basiniz sag olsun..

Geri