gebe
 1. PeLiNiM

  PeLiNiM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.444
  Beğenilen Mesajlar:
  57
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ANTALYA

  kızlar hakkındaki acımasız gerçekler

  Konu, 'Kadınlar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

  acımasız sorular
  Bu yazıyı bir erkek yazmış olabilir..Ama siz de okuyunca aa evet biz gerçekten böyleyiz diyeceksiniz...:)  İki Kız genellikle yolda yürürken gereksiz bir şekilde el ele tutuşur yada kolkola girer, hatta daha da abartıp sarmaş dolaş yürüdükleride görülebilir.

  Kızlar hiçbir zaman yalnız dışarı gezmeye çıkmazlar. Dışarıya çıktıgınız zaman dikkat edin. Yalnız bir yerlere yürüyen erkekler görmek mümkündür falan kızlar daima anlamsız gruplar oluşturur.

  Kızlar tuvalete gitmeyi de toplu yapılacak bi aktivite olarak görürler. Yalnız helaya dahi gitmezler. Örneğin okulda ders arası bir kız sınıfta dolaşıyor.
  'tuvalete gidiyorum gelecek varmı'

  Ses yok. 'Tuvalete gitcem gizeeeeeem hadi gel'
  Gizem hiç oralı değildir ve hatır hatır defter karıştırmaktadır. Çünkü şimdiki ders sınav olacaktır ve gizem son 5 dakikada herşeyi ögrenebileceğini düşünmektedir. Sonunda tuvalete gitmek isteyen kız partner bulamayınca tuvalete gitmekten vazgeçer!!!!

  İki Kız durup dururken, hiçbir olagandışı bir durum yokken her an birbirlerine sarılabilir,salya sümük öpebilir. Bu kızlar sabahtan beri zaten birliktelerdir ve birbirlerini özleme olasılıklarıda yoktur ama genede bu anlamsız davranışıda normal karşılamak gerekir. Nede olsa kızlardan bahsediyoruz.

  Kızların hiçbir zaman geniş bir arkadaş kitlesi olmaz. örneğin bir kızın sınıfta daima 2 bilemedin 3 tane çok samimi arkadaşı vardır. Geri kalanların çogu ile arasında çekememezlik söz konusudur ve dedikodu konularınıda genelde bu kızlar oluşturur.

  Kızlar duygusal olduklarını iddia ederler fakat ona saf duygularla aşık olmuş çirkin çocugun dönüp yüzüne bile bakmazlar,umursamazlar bile,gülüp geçerler. . onların duygusallıkları sadece kendileri aşık olunca geçerlidir.

  Kızlar sevgililerine aşırı baglanırlar. Hayatta sevgililerinden başka bişi yoktur sanki onlar için. Devamlı telefon trafiği,dialoglar. Çiftimiz 1 ayda üzerlerinde 5000 beles sms bitirirler. Telefonda o kadar çok konuşurlar ki konuşacak konu bi zamandan sonra tükenir ve ortaya şu tablo çıkar.

  ......(Sessizlik)
  Kız: ee napıyosun?
  (Kısa bir sohbet daha)
  ......(gene sessizlik)
  Oglan:ee napıyosun?
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Kaçınılmaz son geldi ve ayrılık yaşandı. Kızlar 1 ay kendilerine gelemeyeceklerdir ve o süre boyunca kendilerine ve çevrelerine zarar vereceklerdir. En saçma ve alakasız konuda bile ayrıldıgı sevgilisinden konu açmayı başaracaklardır. İşte eger bu kızın arkadaşıysanız bu konudan daralıp kusmamak için o dönem boyunca ondan uzak durmak ve kafanızı ferah tutmak en akıllıca harekettir. Emin olun Dost kara gün içindir lafı bu durum için söylenmemiştir,hayatta çok daha kara günler vardır. Yalnız bırakın onu,aglar aglar susar. .

  Sokakta yürüyorsunuz. İki kız geliyor karşıdan. Birinin kulagında telefon. Yüzündeki aptal tebessümden anlıyorsunuz ki sevgilisiyle konuşuyor. Diger kız avanak avanak çevreye bakınıyor. İşin aslına indiğinizde telde konuşan kız çarşıya çıkmadan önce diger kızı aramış ve gezmeye çıkalım demiş. Tabi çıkmışlar fakat sevgilisi olan kız telefonu eline bi almış tüm gezi boyunca telde konuşuyor. yanındaki kızda madem tüm gün telde konuşcaktın neden beni çagırdın die içinden küfrediyor ama dışarıya belli edemiyor,çünkü belli ederse bu onu kıskanıyo izlenimi verebilir.

  Kızların özel hayatları yoktur. Çünkü sevgilisiyle yaşadıgı olayları,ettiği kavgaları,mutlu veya mutsuz tüm anlarını anne babası hariç tüm sosyal çevresi bilir. Hatta Ayşe'nin sevgilisini Ayşe'den daha iyi tanıyan bi kişi vardır. Ayşe'nin en yakın arkadaşı!

  Arkadaşlarınızı toplayıp biraraya gelmek istiyorsunuz. herkesi çagırdınız. Çagırdıklarınızın 10 tanesi kız. Kızların Hiçbir önemli işleri güçleri olmamasına ragmen en fazla 6-7sini biraraya getirebilirsiniz. Geri kalanlar daima bi mazeret üretip gelmezler.

  Bunlar tamamen genellemedir ve her genellemenin istisnaları vardır.

  Not=Alıntıdır...


   
kızlar hakkındaki acımasız gerçekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kızlar Hakkında Gerçekler

  Kızlar Hakkında Gerçekler

  İki kız genellikle yolda yürürken gereksiz bir şekilde el ele tutuşur yada kolkola girer,hatta daha da abartıp sarmaş dolaş yürüdükleride görülebilir. İsmailpiser --kızlar hiçbir zaman yalnız dışarı gezmeye çıkmazlar.dışarıya çıktıgınız zaman dikkat edin.yalnız bir yerlere yürüyen erkekler görmek mümkündür falan kızlar daima anlamsız gruplar oluşturur. --kızlar tuvalete gitmeyi de toplu...
 2. Aspirin hakkındaki korkunç gerçek

  Aspirin hakkındaki korkunç gerçek

  Yaşlılar üzerinde araştırıldı... Yaşlıların beynindeki küçük kanamaların, Aspirin ya da kan pıhtılaşmasını önleyen benzer ilaçlarla bağlantılı olabileceği bildirildi. Hollanda'daki Rotterdam Tıp Fakültesinden Dr. Meike Vernooij ve ekibinin yaptığı araştırma, düzenli olarak aspirin ya da benzer ilaçları kullananların beyninde küçük kanamalarının meydana gelme riskinin daha fazla olduğunu...
 3. Osmanlı kadınları hakkında gerçekler

  Osmanlı kadınları hakkında gerçekler

  osmanlı kadınları osmanlı kadını osmanli kadinlari osmanlının en güçlü kadını osmanlının en güçlü kadınları Osmanlılar döneminde yaşayıp bir osmanlı kadını olmak isterdim.Osmanlı kadını diyince böyle bir gururlanıyorum.Neden mi?Çünkü geçmişteki kadınlar o kadar başkaymış ki ne kadar gurur duysak az.Bence anlatmama gerek yok buyrunuz okuyunuz meleklerim.. Amerikan asıllı Aslı Sancar'ın,...
 4. Kızlar hakkında acımasız gerçekler

  Kızlar hakkında acımasız gerçekler

  erkekler hakkında acımasız gerçekler kızlar hakkında kızlar acımasız gerçekler melekler okulu gerçek yüzü melekler okulunun gercek yüzü Ben bunlara katılmıyorum bence bunları bi erkek yazmış... İki Kız genellikle yolda yürürken gereksiz bir şekilde el ele tutuşur yada kolkola girer hatta daha da abartıp sarmaş dolaş yürüdükleride görülebilir. Kızlar hiçbir zaman yalnız dışarı...
 5. - Erkekler Hakkında 15 Gerçek -

  - Erkekler Hakkında 15 Gerçek -

  sevgilisiyle ilişkiye girenler Amerika'da yapılan bir anket erkekler hakkındaki 15 gerçeği ortaya çıkardı. Onlar kadınlara göre dış görünüşlerine daha fazla dikkat ediyor. Ve bunun gibi daha neler neler... 1. Erkeklerin yüzde 70'i öpüşürken gözlerini açıyor. Kadının gözlerinin yumulu olmasından istifade ederek diğer sevgilisine sms yolluyor ve bir yandan da tv'deki derby maçı izliyor. 2. 25...

Sayfayı Paylaş