Kızlar kafayı YİCEMMMMMMMMMM yardım edinnnn nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

selam aylın durumuna cok uzuldum sen yaslı teyzenın gozune gır bırak bosver bızde yaslanıcaz evet cok sıkılıyosun bılıyorum ama sabret yaslı zaten olmassa esıne sole hep bolemı olucak de ben yapamıyorum de rahat degılım bu evdede de bı de bısey sorucam o bugdayı hemen yapıcam demıssın ne bugdayı kısss hahaha

kıs bazı sorunlar maddi olarak çıkmıyoruz cnm bnm ya o bugday da bi tanne duayla ilgili cemos vermişti

aylin sen bu hikayelerle little girl ü geride bırakırsınn hahaha şorrrrr kelimesine koptum kız hahaha.cnm bnm zor kolay değil inşallah kendi evin olur yakında.

ayy geçe geçe birden kapı açıldı ve şooorrrrrrr :puhas: ya sen yine Dua et ki koridorda şooorrrrrrr diye ses geldi ya odanin ortasinda çiksayi o ses ???
kusuruma bakma çok fena gülmek sorunda kaldim gerçekden saka gibi!! o an kendimi senin yerine koydum ben ne yapardim diye..kaynana-ceyranlar gidiyor-sular kesiliyor-uyku gidiyor.. çis kokusu -vs..La Havle vela kuvvete..

güzel kardesim biz sana bu konuda yardim edemeyiz anca Allah yardim etsin ve sabir versin diyelim ve sana güzel Dua edelim ki biran evvel sende esinle güzel ve huzurlu evin yuvan olsun.

ayy geçe geçe birden kapı açıldı ve şooorrrrrrr :puhas: ya sen yine Dua et ki koridorda şooorrrrrrr diye ses geldi ya odanin ortasinda çiksayi o ses ???
kusuruma bakma çok fena gülmek sorunda kaldim gerçekden saka gibi!! o an kendimi senin yerine koydum ben ne yapardim diye..kaynana-ceyranlar gidiyor-sular kesiliyor-uyku gidiyor.. çis kokusu -vs..La Havle vela kuvvete..

güzel kardesim biz sana bu konuda yardim edemeyiz anca Allah yardim etsin ve sabir versin diyelim ve sana güzel Dua edelim ki biran evvel sende esinle güzel ve huzurlu evin yuvan olsun.

evet çok kötü bi durum inşallah rabbim sesimi duyarr :uhu:

aylıncım banada o duanın detaylarını yazarsan sevınrım cnm nasıl yapılıyo merak ettım sımdıden tsk allah sana yardım etsın

ya dert etme şonuçta sende birgün yaşlı olucan tamam ben seni tam olarak anlamam ama benim dedem ve babaannem bize 2 haftalığına geldikeşke halıa eşeseler..
ne yapıolar biliyormusunuz şimdi babam tavuk almış oturduk tam yicez dedem ttavuğu iki eliyle tuttu ortadan ayırdı ve yarısını tabağına koydu zaten 4 kardeşiz ben,annem,ablam,kardeşim yiyemedik Allah'tan fasulye yemeği vardı..
ya yediğinde değilim ama yiyemediğimdeyim.
birde yemek yemeği bilmiyorlar dedem sürekli ağzından yemek ve suyu döküp duruyor.
dün babam manavdan pırasa almış pırasayı koyduğumuz tabağı bacaklarının arasına aldı ağzından ne dökülürse pırasaya döküldü su içti ağzından damlayan su pırasaya yemeğin ortasında takma dişini çıkarıp duruyor ben ne yapayımmmmmmmmmmmmmmmm.

Geri