Kızlar koşun Zakkum Anason şarkı sözü burada

M

Misafir

Forum Okuru
Kızlar koşun Zakkum Anason şarkı sözü burada
zakkum anason şarkı sözü sözleri burada arkadaşlar. Sezona damgasını vuran bir şarkı ile karşınızdayım Melek'ler:D Zakkum Anason şarkı sözleri paylaşmadan önce, sizlere geçtiğimiz günlerde Zakkum 2011 albümü hakkında bilgiler aktarmıştık Melek'ler. Yılın şarkılarına damgasını vuran Zakkkum şarkıları dillere edestan oldu, "Benle kal" diyen Zakkum, şimdi de "dokunsalar ağlayacaksın" diyor Anason şarkısında. Her şarkısı yüreğin en derinlerine işlenen Zakkum röportajını da sizlere hatırlarmak istiyoruz Melek'ler. Çünkü beğenerek takip ettiğiniz, keyifle dinlediğiniz Zakkum hakkında bilgi sahibi olmanızı istiyoruz:) Biz de ne kadar çok şey istiyoruz değil mi? :A Ama tamamen eğitim için sizin için :A:A < Konu Resmi..>
Dokunsalar ağlayacaksın

Ama hiç dokunmuyorlar Biçare bakan gözlerin bırak kanasın
Gücüne gitsin şarkılar
Anason kokarken sofralar
Yaşlandırıyor seni aynalar
Her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar
Aklın ilk göz ağrısında

Hatırlıyor mu seni hala Dikiş tutmayan bu büyük yara
Bazı geceler kanıyor hala
Anason kokarken sofralar
Yaşlandırıyor seni aynalar
Her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar
Sessizce aktı gitti yıllar,
Seni hiç uyandırmadan,
Ve bir sabah uyandığında,
Kalmışsın tek başına.

Zenci bebekler Çikolata renkli güzel bebekler burada kızlar koşun hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
koyu kıvamlı akıntı nedenleri neden olur kızlar yardım edebilir misiniz banada ? koyu kıvamlı akıntı nedenleri neden olur kızlar yardım edebilir misiniz banada ?
Slm ben bakireyim hiç ilişkimde olmadı 1 haftadır çamaşırımda sapsarı akıntı var.demin tuvalete gittim yumurta sarısı gibi lop bir akıntı düştü sağ kasığımda çok ağrıyor bilen varsa anlatabilirmi nedenini
Bilmedikleriniz 1
Kızlar 2012 Adını Feriha Koydum Yeni Sezon ne zaman Kızlar 2012 Adını Feriha Koydum Yeni Sezon ne zaman
Arkadaşlar Adını Feriha Koydum final yapacaktı ama vazgeçmişler yeni sezonda da oynayacakmış hemde hazal kaya omlayacakmış peki 2012 Adını Feriha Koydum Yeni Sezon ne zaman biliyor musunuz?
Soru-Cevap 1
bekar kızlar koşun :) en güzel gelinlikler bekar kızlar koşun :) en güzel gelinlikler
en güzel gelinlikler bekar kızlar güzel kızların amları her genç kızın hayalidir gelinlik. adını bile duyduğunda iç geçirirz :D:D ahhhh ahhhhh hayal etmek o gelinliğin içinde kendini anlatılmaz bir duygudur. ben eminimki bu gelinlikleri...
Ben Evleniyorum:)) 61
Konu kızlar olunca masallarda değişiyormuş Konu kızlar olunca masallarda değişiyormuş
Güzel olmuş ama :) ...
Karikatürler 2
Zenci bebekler Çikolata renkli güzel bebekler burada kızlar koşun Zenci bebekler Çikolata renkli güzel bebekler burada kızlar koşun
Zenci bebekler zenci bebek fotoları Allah'ın yarattığı insan ırkları arasında yüzyıllar boyunca hakir görünen, ezilen, Eski arap toplumlarında ve dünyanın hemen hemen her yerinde sırf renklerinden dolayı köle diye pazarlarda satılan, en ağır...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 3