Kızlar koşun Zakkum Anason şarkı sözü burada

M

Misafir

Forum Okuru
Kızlar koşun Zakkum Anason şarkı sözü burada
zakkum anason şarkı sözü sözleri burada arkadaşlar. Sezona damgasını vuran bir şarkı ile karşınızdayım Melek'ler:D Zakkum Anason şarkı sözleri paylaşmadan önce, sizlere geçtiğimiz günlerde Zakkum 2011 albümü hakkında bilgiler aktarmıştık Melek'ler. Yılın şarkılarına damgasını vuran Zakkkum şarkıları dillere edestan oldu, "Benle kal" diyen Zakkum, şimdi de "dokunsalar ağlayacaksın" diyor Anason şarkısında. Her şarkısı yüreğin en derinlerine işlenen Zakkum röportajını da sizlere hatırlarmak istiyoruz Melek'ler. Çünkü beğenerek takip ettiğiniz, keyifle dinlediğiniz Zakkum hakkında bilgi sahibi olmanızı istiyoruz:) Biz de ne kadar çok şey istiyoruz değil mi? :A Ama tamamen eğitim için sizin için :A:A < Konu Resmi..>

Dokunsalar ağlayacaksın
Ama hiç dokunmuyorlar

Biçare bakan gözlerin bırak kanasın Gücüne gitsin şarkılar
Anason kokarken sofralar
Yaşlandırıyor seni aynalar
Her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar

Aklın ilk göz ağrısında Hatırlıyor mu seni hala
Dikiş tutmayan bu büyük yara
Bazı geceler kanıyor hala
Anason kokarken sofralar
Yaşlandırıyor seni aynalar
Her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar
Sessizce aktı gitti yıllar,
Seni hiç uyandırmadan,
Ve bir sabah uyandığında,

Kalmışsın tek başına.

Aylin Aslım - Kızlar Anlar hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü
Kanal d ekranlarının sevilen dizisi "Güneşin Kızları"31 ci bölüm de Ali ve Selin tartıştıkları esna da çok duygusal bir parça çaldı. Birçok kişinin merak ettiği bu parçayı kimin söylediği ve şarkının sözleriydi. Melekler Mekanı olarak hemen...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Güneşin Kızları Dizisi"Beni Azat Et" Şarkı Sözleri Güneşin Kızları Dizisi"Beni Azat Et" Şarkı Sözleri
Kanal d ekranlarının yepyeni dizisi "Güneşin Kızları"3.cü bölümü ile ekran karşısın da oldu. İzleyici tarafından yeni başlamasına rağmen dizi epey bir dikkatleri çekerek beğeni kazandı. Dizinin oyuncuları ve konusu kadar müzikleride izleyicinin...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Şarkı Sözü burada kızlar! Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Şarkı Sözü burada kızlar!
Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Şarkı Sözleri Az önce sizlerle Cemil...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Bülent Ersoy Tarkan düeti muhtşeem olmuş kızlar Bülent Ersoy Tarkan düeti muhtşeem olmuş kızlar
bülent ersoy tarkan düeti şarkıları aşktan sabıkalı sözleri şarkıları dinle albümü burada arkadaşlar. Bülent Ersoy ve...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Aylin Aslım - Kızlar Anlar Aylin Aslım - Kızlar Anlar
aylin aslım kızlar anlar şarkı sözü gölgen bile değmesin ruhum zehirlenmesin aylin aslım kızlar anlar Ne anladın , ne dinledin , ne söyledin... Sen ne yaptın çocuk ? Ne anladın , ne dinledin , Biz ne...
Yerli Şarkı Sözleri 0